Dua Lipa wkręca klientów w markecie


18 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Dua Lipa odwiedziła jakiś czas temu Ellen DeGeneres. Nie była to jednak zwykła wizyta. Artystka przygotowała specjalny prank i wkręcała klientów w sklepie.

Speak the Lyrics – muzyczny prank Ellen DeGeneres

Speak the Lyrics to jeden z elementów popularnego, amerykańskiego programu talk-show The Ellen DeGeneres Show. Polega na tym, że członkowie ekipy pracującej nad programem, przeprowadzają swego rodzaju skecz w miejscach publicznych. Podchodzą do przypadkowych osób i wdają się z nimi w rozmowę recytując jedynie kolejne wersy konkretnej piosenki. Całe zajście rejestruje ukryta kamera.

Dua Lipa Speak the Lyrics Ellen

Dua Lipa w The Ellen DeGeneres Show

Niedawno Ellen DeGeneres gościła w swoim programie Dua Lipę, która jest w trakcie promocji swojego najnowszego singla Don’t Start Now, zwiastującego nadchodzący album – Future Nostalgia. Dua, jako ogromna fanka formatu Speak the Lyrcis, poprosiła Ellen, o możliwość wzięcia udziału w zabawie.

Dua Lipa – Don’t Start Now u Ellen DeGeneres

Dua założyła zatem perukę i nierozpoznana weszła do jednego ze sklepów amerykańskiej sieci marketów World Market. Zaczepiając kolejnych klientów, a nawet pracowników sklepu opowiadała im o swoich rozterkach miłosnych, nieudanych związkach, rozstaniach i tym, jak radzi sobie ze swoimi eks.

Reakcje były przeróżne. Część zaczepianych przez Duę ludzi była zmieszana i zdezorientowana. Niektórzy nawet wystraszeni, choć znaleźli się też tacy, którzy podłapali tę nie do końca rozumianą grę i starali się dopasować do monologów Dua Lipy. Inni z kolei twierdzili, że wokalistka musi być pijana lub pod wpływem narkotyków. Dua dostała nawet porady jak uporać się ze swoją przeszłością!

Zobacz Speak the Lyrics Dua Lipy!

Artystka przyznała, że podczas kręcenia materiału towarzyszył jej spory stres. Mimo to, całość wyszła naprawdę zabawne. Zobaczcie efekty!

Dua Lipa odwiedziła jakiś czas temu Ellen DeGeneres. Nie była to jednak zwykła wizyta. Artystka przygotowała specjalny prank i wkręcała klientów w sklepie. Speak the Lyrics – muzyczny prank Ellen DeGeneres Speak the Lyrics to jeden z elementów popularnego, amerykańskiego programu talk-show The Ellen DeGeneres Show. Polega na tym, że członkowie ekipy pracującej nad programem, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →