Justin Bieber zdradza datę premiery nowego albumu. Jest też kolejny singiel


28 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa płyta Justina Biebera ukaże się już niedługo. Do sieci trafił dziś drugi singiel, który się na niej znajdzie. Tym razem jest to utwór z gościnnym udziałem Kehlani.

Justin Bieber zdradza datę premiery nowej płyty

Justin Bieber zdradza coraz więcej szczegółów swojego nowego albumu. Krążek zatytułowany Changes ujrzy światło dzienne w Walentynki, 14 lutego. Można go już zamawiać w preorderze.

Justin Bieber - nowa płyta CHanges ukaże się 14 lutego

Do tej pory płytę zapowiadał singiel Yummy. Dziś do sieci trafił drugi – Get Me, z gościnnym udziałem Kehlani. Nie znamy jeszcze pełnej tracklisty albumu, jednak według nieoficjalnych doniesień, na krążku usłyszymy także Travisa Scotta i Post Malone’a.

Justin Bieber – Get Me (feat. Kehlani)

Justin Bieber: Seasons – pierwszy odcinek serialu dokumentalnego już na YouTube’ie

Wraz z ogłoszeniem nowego albumu, Justin Bieber zapowiedział także powstanie serialu dokumentalnego, w którym pokazane zostaną kulisy pracy nad nowym materiałem, opowiedziane z perspektywy wokalisty, jego przyjaciół i współpracowników.

Na serial Justin Bieber: Seasons składać się będzie 10 odcinków, które pojawiać się będą na YouTube’ie w poniedziałki i środy o godz. 18:00 czasu polskiego. Wczoraj premierę miał pierwszy odcinek – Leaving The Spotlight. W tym epizodzie Justin Bieber opisuje swoje życie po odwołaniu części ostatniej trasy z albumem Purpose. Zobaczcie:

Leaving the Spotlight – Justin Bieber: Seasons

Użytkownicy YouTube Premium przedpremierowo mogą obejrzeć cztery odcinki.

Justin Bieber – trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie

Bieber ogłosił już także koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, która rozpocznie się w maju. Czekamy na europejskie daty i oczywiście liczymy na koncert w Polsce!

Nowa płyta Justina Biebera ukaże się już niedługo. Do sieci trafił dziś drugi singiel, który się na niej znajdzie. Tym razem jest to utwór z gościnnym udziałem Kehlani. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →