Justin Bieber zapowiedział nowy album w 2020 roku


27 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Po kilkuletniej ciszy, Justin Bieber ogłosił, że w 2020 roku ukaże się jego nowy album. To jednak nie wszystkie niespodzianki!

Justin Bieber nadchodzi z nowym albumem

Ostatni album Justina Biebera to Purpose z 2015 roku, który przyniósł takie przeboje jak Sorry, Where Are Ü Now czy What Do You Mean? Od tego czasu artysta milczał, pojawiał się jedynie czasem w gościnnych projektach, na przykład u Eda Sheerana, Luisa Fonsi czy Billie Eilish.

Billie Eilish & Justin Bieber – bad guy, posłuchaj

Justin Bieber przerywa milczenie

Artysta przerywa ciszę wydawniczą ze swojej strony. Właśnie zapowiedział, że na początku 2020 roku ukaże się jego nowy album. Promować go będzie singiel Yummy, który światło dzienne ujrzy już 3 stycznia.

To jednak nie wszystko. Justin Bieber zapowiedział również serię mini filmów dokumentalnych, w których opowie o pracy nad swoim nadchodzącym albumem. Zobaczcie zwiastun, w którym usłyszycie również fragmenty nowego singla.

#BIEBER2020 – zobacz, co szykuje Justin Bieber na 2020 rok

#BIEBER2020 – trasa koncertowa

Z filmu zamieszczonego przez wokalistę na YouTubie wynika, że w przyszłym roku fani kanadyjskiego artysty mogą spodziewać się również trasy koncertowej. Justin Bieber planuje jak na razie zagrać latem 47 koncertów w Stanach Zjednoczonych. Czekamy na więcej potwierdzonych dat i oczywiście – koncert w Polsce!

Justin Bieber 2020

Po kilkuletniej ciszy, Justin Bieber ogłosił, że w 2020 roku ukaże się jego nowy album. To jednak nie wszystkie niespodzianki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Justin Bieber […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →