Billie Eilish i Justin Bieber we wspólnym utworze. Posłuchajcie remixu „bad guy”

Podziel się newsem:

Billie Eilish zaprosiła Justina Biebera do wspólnego wykonania utworu bad guy z debiutanckiej płyty artystki. Zobaczcie efekty tej współpracy!

Billie Eilish

Mimo, że kariera Billie Eilish nie trwa długo – młoda, zaledwie osiemnastoletnia artystka jest już jedną z ważniejszych postaci na rynku muzycznym. Ogromny sukces odniosła jeszcze na długo przed premierą swojej debiutanckiej płyty.

Billie Eilish – When We All Fall Asleep,Where Do We Go?

Album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? ujrzał światło dzienne pod koniec marca tego roku. Jednak dużo wcześniej cały świat śpiewał takie utwory Billie jak lovely, when the party’s over, czy bury a friend, które wyostrzały apetyt na jej nadchodzącą płytę.

Billie Eilish – when the party’s over

Billie Eilish jest zdecydowanie jednym z większych fenomenów muzycznych ostatniego czasu. Zachwycają się nią największe gwiazdy, w tym chociażby Dave Grohl z Foo Fighters, czy Thom York, który chwalił wokalistkę w wywiadzie dla magazynu The Times.

Lubię Billie Eilish. Robi wszystko po swojemu. Nikt jej nie mówi, co ma robić.

Billie Eilish i Justin Bieber

Artystka właśnie opublikowała nową wersję jednego ze swoich największych hitów bad guy. Billie zaprosiła do wspólnego wykonania Justina Biebera, który napisał do utworu specjalną zwrotkę.

Wokalistka przyznaje, że było to jej ogromne marzenie. Z kolei Justin pisze na swoich socjal mediach, że jest dumny z Billie. Zobaczcie, co wyszło z ich wspólnej kolaboracji!

Billie Eilish – bad guy ft. Justin Bieber

Billie Eilish zaprosiła Justina Biebera do wspólnego wykonania utworu bad guy z debiutanckiej płyty artystki. Zobaczcie efekty tej współpracy! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →