Billie Eilish – najciekawszy debiut 2019 roku!


31 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykańska wokalistka ujawnia datę premiery, tytuł i singiel z debiutanckiego albumu.

Billie Eilish za sprawą singla “Ocean Eyes” artystka szybko przebiła się do czołówki światowego  popu. Jej debiutancka EP-ka “don’t smile at me” od 18 miesięcy nie znika z listy Billboard Top 200 .

Debiutancki album amerykańskiej wokalistki Billie Eilish będzie nazywał się „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” i trafi do sprzedaży 29 marca.

Tracklista:

1. !!!!!!!
2. bad guy
3. xanny
4. you should see me in a crown
5. all the good girls go to hell
6. wish you were gay
7. when the party’s over
8. 8
9. my strange addiction
10. bury a friend
11. ilomilo
12. listen before i go
13. i love you
14. goodbye

Artystka wypuściła także singiel promujący nowe wydawnictwo “bury a friend”

Kiedy nagraliśmy „bury a friend, w mojej głowie powstał kompletny pomysł na cały album. Od razu wiedziałam, o czym ma być, jak będzie wyglądała jego strona wizualna i na jakim odbiorze materiału mi zależy. Ten jeden kawałek zainspirował całą płytę. „bury a friend” to opowieść z perspektywy potwora, który mieszka pod moim łóżkiem. Próbuję wczuć się w myśli i uczucia tej kreatury. To ja jestem tym potworem, bo jestem swoim największym wrogiem. Mogę też być potworem pod Twoim łóżkiem

Teledysk w ciągu pierwszej doby obejrzano już ponad 6 milionów razy. Utwór trudno porównać do jakiegokolwiek innego singla z list przebojów. Artystka stworzyła swój własny styl, którego konsekwentnie się trzyma.

Amerykańska wokalistka ujawnia datę premiery, tytuł i singiel z debiutanckiego albumu. Billie Eilish za sprawą singla “Ocean Eyes” artystka szybko przebiła się do czołówki światowego  popu. Jej debiutancka EP-ka “don’t smile at me” od 18 miesięcy nie znika z listy Billboard Top 200 . Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →