Justin Bieber powraca z nowym singlem “Yummy”


03 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś w serwisach streamingowych pojawił się singiel Yummy, który jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu Justina Biebera. Artysta udostępnił też zwiastun serialu dokumentalnego Justin Bieber: Seasons.

Justin Bieber powraca z nowym albumem. Jest już pierwszy singiel

Kilka dni temu Justin Bieber zapowiedział wyczekiwany przez miliony fanów nowy album. Na nowości od kanadyjskiego artysty trzeba było czekać od 2015 roku, kiedy to ukazał się jego ostatni krążek Purpose.

Dziś na wszystkie serwisy streamingowe trafił singiel Yummy, który jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa. Na YouTube’ie możecie zobaczyć oficjalne lyric video, natomiast w sobotę o 18:00 ukaże się klip.

Justin Bieber – Yummy

Justin Bieber pokaże kulisy powstawania nowej płyty w serialu dokumentalnym

Dodatkowo, 27 stycznia zadebiutuje serial dokumentalny Justin Bieber: Seasons, który będzie przedstawiał kulisy powstania nowego albumu. Fani będą mogli podejrzeć pracę w studio nagraniowym oraz zobaczyć swojego idola z bardziej osobistej strony. Bieber oraz jego przyjaciele i współpracownicy opowiadać będą o procesie twórczym oraz motywacji do komponowania nowych piosenek.

Na serial składać się będzie 10 odcinków, które będą się pojawiać w każdą środę i poniedziałek o godz. 18:00 polskiego czasu na platformie YouTube od 27 stycznia. Za reżyserię dokumentu odpowiadają Michael D. Ratner oraz Joe Termini.

Serial powstał we współpracy z YouTube Originals. Jak wspomina artysta, to właśnie dzięki tej platformie rozpoczęła się jego światowa kariera.

Kiedy zaczynałem, to właśnie YouTube okazał się najlepszym narzędziem do prezentowania muzyki oraz do dzielenia się doświadczeniami z fanami, budowaniem społeczności. Dlatego cieszę się, że mogłem zrobić serial dokumentalny właśnie z YouTube. Chcę, by moi słuchacze stali się częścią tej niezwykłej podróży.

Zobaczcie zwiastun serialu:

Justin Bieber: Seasons – Official Trailer

Dziś w serwisach streamingowych pojawił się singiel Yummy, który jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu Justina Biebera. Artysta udostępnił też zwiastun serialu dokumentalnego Justin Bieber: Seasons. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →