Miley Cyrus niespodziewanie wydała nowy singiel „Slide Away”


19 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Ostatnie miesiące to zdecydowanie czas Miley Cyrus. Artystka nie przestaje zaskakiwać i właśnie wydała nowy singiel. O czym jest Slide Away?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Jakiś czas temu świat medialny obiegła wieść o zakończonym związku jednej z najpopularniejszych par w świecie show biznesu. Wokalistka Miley Cyrus i aktor Liam Hemsworth, którzy zaledwie kilka miesięcy temu (w grudniu 2018 roku) wzięli ślub, rozstali się i żyją w separacji.

Można się domyślać, że powodem tego jest kariera wokalistki, która ostatnimi czasy nabrała zawrotnego tempa. Miley, promując swój najnowszy materiał, nie ucieka od kontrowersji i perwersji, mówiąc otwarcie o swoich poglądach. Żaden z partnerów nie wypowiedział się jednak oficjalnie na ten temat.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus – nowy utwór

Niespodziewanie Miley zaprezentowała nowy singiel – Slide Away. Utwór ewidentnie opowiada o zakończonym właśnie związku artystki z Hemsworthem i jej odczuciach względem tego. Wokalistka nie podzieliła się jednak żadnym komentarzem do piosenki.

Miley Cyrus – Slide Away

Pamiętajmy, że przed nami jeszcze dwie zapowiedziane premiery od Miley. SHE IS COMING, która ukazała się w maju, to zaledwie pierwsza z trzech EPek. Wszystkie złożą się na jeden duży album – #SHEISMILEYCYRUS. Być może Slide Away jest już zapowiedzią kolejnej części – HERE. Czekamy na więcej informacji!

Ostatnie miesiące to zdecydowanie czas Miley Cyrus. Artystka nie przestaje zaskakiwać i właśnie wydała nowy singiel. O czym jest Slide Away? Miley Cyrus i Liam Hemsworth Jakiś czas temu świat medialny obiegła wieść o zakończonym związku jednej z najpopularniejszych par w świecie show biznesu. Wokalistka Miley Cyrus i aktor Liam Hemsworth, którzy zaledwie kilka miesięcy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →