Miley Cyrus z nową płytą. Posłuchaj! [aktualizacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Na oficjalnej stronie Miley Cyrus rozpoczęło się odliczanie, które zakończy się w najbliższy piątek, 31 maja i przyniesie ze sobą nowe wydawnictwo She Is Coming. Sześć premierowych utworów, z czego trzy z gościnnym udziałem innych artystów. Sprawdź, kto pojawi się na płycie!

Od ostatniego albumu wokalistki – Younger Now, mijają już dwa lata, więc to idealny moment na nowości. W tym roku otrzymaliśmy już utwór Nothing Breaks Like A Heart, który Miley nagrała z Markiem Ronsonem na jego nadchodzący album Late Night Feelings.

Miley Cyrus She Is Coming

Przedsmak nowej muzyki od amerykańskiej piosenkarki fani mieli okazję usłyszeć podczas ostatniego weekendu, gdzie na festiwalu Big Weekend organizowanym przez BBC Radio 1, Miley wykonała aż trzy nowe utwory – Cattitude, Dream oraz Mother’s Daughter.

Ten koncert obfitował w same niespodzianki, bo Miley Cyrus wykonała również jeden utwór z Charli XCX.

ZOBACZ TEŻ: Siostra Miley Cyrus debiutuje na scenie!

Na najnowszej epce również nie zabraknie kolaboracji i Miley zaśpiewa z takimi artystami jak Swae Lee, Rupaul oraz Ghostface Killah.

Cała tracklista nadchodzącej epki prezentuje się następująco:

  1. PARTY UP THE STREET (FEAT. SWAE LEE)
  2. CATTITUDE (FEAT. RUPAUL)
  3. THE MOST
  4. D.R.E.A.M. (FEAT. GHOSTFACE KILLAH)
  5. UNHOLY
  6. MOTHER’S DAUGHTER

Miley Cyrus Black Mirror

Kariera artystki nabiera tempa. Niedawno Netflix zapowiedział kontynuację popularnego serialu Black Mirror, gdzie w odcinku “Rachel, Jack and Ashley Too” w rolę gwiazdy pop – Ashley wcieli się właśnie Miley. Nowy sezon Black Mirror już 5 czerwca!

Miley Cyrus w Polsce

Artystka niedługo odwiedzi również Polskę i będzie to pierwszy w jej karierze występ tutaj. Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival zagra podczas drugiego dnia. OWF odbędzie się w dniach 31.05-1.06 na warszawskim Służewcu.


Aktualizacja, 31 maja

Album jest już dostępny! Posłuchajcie:

 

Więcej muzyki od Miley Cyrus

Dowiedzieliśmy się, że to dopiero pierwsza z trzech nadchodzących płyt! Daty premier pozostałych dwóch epek są jeszcze nieznane, ale na każdej znajdzie się kolejne 6 utworów. SHE IS COMING, HERE oraz EVERYTHING będą się składać na cały album #SHEISMILEYCYRUS. Wyczekujcie!

Na oficjalnej stronie Miley Cyrus rozpoczęło się odliczanie, które zakończy się w najbliższy piątek, 31 maja i przyniesie ze sobą nowe wydawnictwo She Is Coming. Sześć premierowych utworów, z czego trzy z gościnnym udziałem innych artystów. Sprawdź, kto pojawi się na płycie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →