Piąty sezon Black Mirror już niebawem! Zobacz zwiastun


16 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Black Mirror to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Premiera piątego sezonu zaplanowana jest na 5 czerwca, a już teraz można obejrzeć zwiastun.

Black Mirror to brytyjski serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany w 2011 roku. Każdy sezon produkcji zawiera kilka odcinków, które nie są ze sobą powiązane. Fabuła serialu traktuje o przyszłości, a konkretnie przedstawia wizje negatywnego wpływu nowych technologii na nasze życie.

Od 2016 roku za produkcję serialu odpowiedzialny jest Netflix. Od tego czasu pojawiły się dwa sezony oraz pierwszy interaktywny film Black Mirror: Bandersnatch. Netflix stworzył również inną interaktywną serię, której premiera miała miejsce 10 kwietnia tego roku – You vs. Wild z Bearem Gryllsem w roli głównej.

Piąty sezon Black Mirror pojawi się już 5 czerwca i będzie się składał jedynie z trzech odcinków. Tym razem poruszone zostaną tematy: traktowanie robotów jako przyjaciół, ucieczka od prawdziwego życia i zamknięcie się w wirtualnym świecie smartfonów oraz skutki internetowej popularności. Nie zabraknie także muzycznego aspektu, bo w nadchodzącym sezonie zobaczymy Miley Cyrus.

Oprócz Miley, w tym sezonie zobaczymy także takich aktorów jak: Andrew Scott, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace czy Damson Idris.

Obejrzyjcie zwiastun:

Przypominamy, że Miley Cyrus wystąpi w Polsce 1 czerwca podczas Orange Warsaw Festival. 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: