Powstał nowy interaktywny program Netflixa!

Obserwuj nas na instagramie:

Po Black Mirror Bandersnatch czas na kolejny film, w którym widzowie będą mogli decydować za bohaterów.

Pod koniec ubiegłego roku w serwisie Netflix pojawił się pierwszy interaktywny film – Black Mirror Bandersnatch.

Jego akcja dzieje się w roku 1984. Młody programista, pracując nad grą video, zaczyna kwestionować rzeczywistość. Oglądający mogli decydować o losie bohatera. Często okazywało się, że z pozoru proste wybory mogą mieć ogromny wpływ na przebieg wydarzeń.

Teraz Netflix zapowiedział nową interaktywną serię. Tym razem będą to filmy z Bearem Gryllsem w roli głównej. Jest on znany za sprawą m.in. programu Szkoła przetrwania, gdzie prezentował sztukę survivalu starając się przetrwać samodzielnie w najtrudniejszych warunkach.

Seria You vs. Wild  będzie mieć premierę 10 kwietnia. Będzie to pierwsza tego rodzaju produkcja, w której będziemy mogli znaleźć się na miejscu Beara Gryllsa i podejmować za niego decyzje.

Po Black Mirror Bandersnatch czas na kolejny film, w którym widzowie będą mogli decydować za bohaterów. Pod koniec ubiegłego roku w serwisie Netflix pojawił się pierwszy interaktywny film – Black Mirror Bandersnatch. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →