Znamy tytuł serialu Woody’ego Allena, w którym zagra Miley Cyrus


08 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Serial Woody’ego Allena będzie nosił tytuł Crisis in Six Scenes i zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca.

Wreszcie wiadomo coś więcej na temat produkcji Allena dla Amazona, coraz śmielej konkurującego z Netflixem na własne produkcje. Sześcioodcinkowy serial Crisis in Six Scenes, który stworzył i wyreżyserował Woody Allen, będzie miał premierę 30 września.

Crisis in Six Scenes – zobacz zwiastun serialu Woody’ego Allena

Crisis in Six Scenes – opis serialu

Crisis in Six Scenes jest serialem komediowym, którego akcja toczy się w pełnych turbulencji latach 60. w USA. Żyjącą na przedmieściu rodzinę z klasy średniej odwiedza gość, który wywraca ich życie do góry nogami. W serialu zagra sam Allen, towarzyszyć mu będą Miley Cyrus i Elaine May, pojawią się też m.in. Rachel Brosnagan i John Magaro. Serial będzie krótki, będzie miał jedynie sześć odcinków, nie będzie drugiego sezonu.

Śmietanka towarzyska – najnowszy film Woody’ego Allena

Jeśli już brakuje Wam produkcji Allena, to przypominamy, że w piątek do kin wchodzi nowy film Woody’ego AllenaŚmietanka towarzyska.

crisis-in-six-scenes

Sprawdź także: Justin Timberlake w kolejnym filmie Woody’ego Allena

Serial Woody’ego Allena będzie nosił tytuł Crisis in Six Scenes i zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca. Wreszcie wiadomo coś więcej na temat produkcji Allena dla Amazona, coraz śmielej konkurującego z Netflixem na własne produkcje. Sześcioodcinkowy serial Crisis in Six Scenes, który stworzył i wyreżyserował Woody Allen, będzie miał premierę 30 września. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →