Czy Noah Cyrus przebije Miley? Siostra Miley Cyrus debiutuje


23 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Posłuchajcie “Make Me (Cry)” – pierwszego singla Noah Cyrus.

W ubiegłym tygodniu zupełnie z zaskoczenia Noah Cyrus udostępniła w sieci swój debiutancki singiel nagrany z brytyjskim wokalistą Labrinthem – “Make Me (Cry)”.

“Make Me (Cry)” to emocjonalna ballada. 16-letnia siostra Miley jest współautorką nietypowego utworu, do którego powstał teledysk w reżyserii Sophie Muller. Wideo pokazuje historię dwojga osób, które mieszkają tuż obok siebie w kamienicy. Łączy je także to, że oboje są w toksycznych związkach.

Sophie Muller o klipie mówi: “Jak tylko usłyszałam ten utwór, od razu chciałam nakręcić do niego obraz. Uwielbiam w nim głos Noah, jak i odważne brzmienie, na które się zdecydowała”.

Klip oddaje wizualnie sposób, w jaki narrację w utworze prowadzi Noah Cyrus i Labrinth. “Lab jest dla mnie jak starszy brat, wiec bardzo fajnie nam się kręciło ten klip. Także praca z utalentowaną Sophie to dla mnie zaszczyt” – wspomina Noah.

Sprawdź także:
Miley Cyrus w serialu Woody’ego Allena

Posłuchajcie “Make Me (Cry)” – pierwszego singla Noah Cyrus. W ubiegłym tygodniu zupełnie z zaskoczenia Noah Cyrus udostępniła w sieci swój debiutancki singiel nagrany z brytyjskim wokalistą Labrinthem – “Make Me (Cry)”. “Make Me (Cry)” to emocjonalna ballada. 16-letnia siostra Miley jest współautorką nietypowego utworu, do którego powstał teledysk w reżyserii Sophie Muller. Wideo pokazuje […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →