Miley Cyrus popiera mniejszości w teledysku do „Mother’s Daughter”


05 lipca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miley Cyrus opublikowała prowokacyjny teledysk do utworu Mother's Daughter. Artystka zaprosiła do współpracy influencerów, którzy opowiadają swoje historie związane z walką o równouprawnienie.

Miley Cyrus – SHE IS COMING

Światowa gwiazda pop kontynuuje swoją świetną kampanię promocyjną związaną z wydaniem EPki SHE IS COMING. Jakiś czas temu można było zadzwonić do artystki dzięki specjalnej linii telefonicznej. Teraz, w końcu poznaliśmy singiel!

Miley Cyrus - She Is Coming

Miley Cyrus – nowy singiel

SHE IS COMING promuje utwór Mother’s Daughter. Do piosenki powstał bardzo prowokacyjny teledysk. Z pozoru szokujący, perwersyjny i pełen seksualnych nawiązań klip jest tak naprawdę manifestem artystki.

Miley Cyrus – Mother’s Daughter, zobacz teledysk

Miley oprócz bycia celebrytką, jest również zaangażowaną aktywistką. Wokalistka od zawsze walczy o równe prawa dla mniejszości, swobodę w wyrażaniu swojej seksualności i wspiera środowiska LGBT+

W najnowszym teledysku do Mother’s Daughter wystąpiła mama Miley Tish Cyrus, która jest jednocześnie jej managerką. Oprócz tego artystka zaprosiła do udziału w swojej kampanii modeli, artystów i influencerów, reprezentujących różne mniejszości społeczne.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Miley Cyrus – kampania na Instagramie

Na swoim profilu na Instagramie wokalistka opublikowała zdjęcia osób występujących w teledysku. Pod nimi zamieściła krótkie historie, przedstawiających ich osobistą walkę o równouprawnienie.

Trydryn Scott

W moim codziennym życiu wyrażam swoją wolność poprzez modę. Ponieważ nie lubię mówić zbyt wiele – to jest jak mój głos. Na szczęście sama nie muszę walczyć o wolność, ale wspieram tych, którzy to robią. Mam nadzieję, że zainspiruję następne dziewczyny takie jak ja. Aktywizm to dla mnie pozostawanie wiernym sobie i zachowywanie autentyczności. Czuję, że jeśli nadal będę prezentować i rozpowszechniać moje przesłanie/historię, dotrę do mas. Aktywizm to wysiłek grupowy, zwłaszcza w przypadku zmian społecznych, w których więcej osób powinno zacząć się angażować. Ważne jest jednak, żeby zacząć od siebie. Jeśli twoje słowa nie pochodzą z serca lub wiarygodnego źródła (nie twittera!) -komu tym pomagasz? Kobiety takie jak ja, dają mi nadzieję na kontynuowanie walki o naszą wolność jako ciemnoskóre kobiety na świecie! #BlackGirlsROCK

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Melanie Sierra

Musiałam walczyć przez całe moje życie, żebym była widziana i słyszana. Nigdy nie czułam się przygotowana na świat. Nigdy nie rozumiałam znaczenia posiadania własnej wartości. Nigdy mi go nie zaszczepiono. Mój niepokój uciszył mnie, aż w końcu zdałam sobie sprawę, że muszę wyrazić siebie artystycznie, aby naprawdę zrozumieć, jak wygląda wolność. Miałam taniec, muzykę, własne słowa, głos, moją prawdę i każda trudność, jakiej doświadczyłam w moim życiu, doprowadziła mnie do tego momentu. Mój głos jest moją prawdą, a moja prawda jest krwią mojej sztuki. To puls, który pozwala mi walczyć dla siebie i dla innych, aby zawsze byli widziani i słyszani.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Angelina Duplisea

Zawsze byłam wojownikiem. Może nie zawsze w najbardziej produktywny sposób, ale walka o siebie, przyjaciół, a nawet obcych, którzy są zastraszani, zawsze była częścią mojej osobowości. Akceptacja otyłości opiera się na przekonaniu, że wszyscy grubi ludzie, niezależnie od zdrowia, zasługują na szacunek. I to jest walka toczona codziennie przez tysiące, w tym mnie. Dostępność mediów społecznościowych pozwala zaglądać w życia innych, ale zbyt często interakcja staje się negatywna, gdy pojawiają są otyłe ciała. Ludzie uwielbiają zostawiać straszne komentarze pod zdjęciami grubych ludzi, aby czuć się lepszymi. Gwarantuje ci, że żaden z tych komentatorów nie dba o zdrowie, rodzinę, otoczenie czy jakikolwiek bzdurny powód, dla którego przejawiają tak ohydne zachowanie wobec grubej osoby. Jakie do diabła ma znaczenie zdrowie w kontekście kogoś, kto po prostu zamieszcza zdjęcie siebie, czuje się szczęśliwy i pewny siebie? (WSKAZÓWKA: to nie ma znaczenia, przestań udawać, że jest inaczej!) Następnym razem, gdy zobaczysz grubego człowieka, który zamieszcza zdjęcia przedstawiające swoje życie, zatrzymaj się i zadaj sobie pytanie, dlaczego chcesz zepsuć jego szczęście. Gwarantuję, że nie wymyślisz ważnego powodu, który nie będzie oparty na twoim własnym ego. My, ludzie, musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale możemy zacząć od walki z naszymi osobistymi uprzedzeniami i umożliwić ludziom wszystkich płci, ras, seksualności, rozmiarów, zdolności i poziomu zdrowia życie bez napastowania. Nie walczmy z ich wolnością, by poczuć się przez chwilę szczęśliwymi i pięknymi.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Paige Fralix

Jesteśmy ludźmi tak różnorodnymi w swoich potrzebach i pragnieniach. Jedynym pewnym sposobem na reprezentowanie własnych wartości jest użycie mojego głosu. To wiem. Nie wiem z kolei, dlaczego muszę walczyć z wewnętrzną siłą, która stawia bierność nad aktywnością i uwarunkowanie społeczne nad indywidualnością. Te siły nie mogą wygrać. Pragnę sensownego życia, życia w silnym związku z ludźmi, lepszego świata dla moich przyszłych dzieci. Muszę zrobić coś więcej niż tylko podpisać petycję.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Aaron Philip

Jako czarna dziewczyna na wózku inwalidzkim, która jest trans – po prostu chcę mieć dobre życie i czynić dobro w każdym moim przedsięwzięciu, niezależnie od tego, co to może oznaczać w obliczu prześladowania. Nie identyfikuję się ani nie nazywam aktywistą, ale to dlatego, że mi zależy. Myślę, że każdemu powinno, niezależnie czy jest aktywistą czy nie. Walczę o wolność, będąc sobą.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Vendela

Pytano mnie, dlaczego ogoliłam głowę – „Miałaś takie ładne, długie włosy”. Pytano mnie, dlaczego pozuję nago – „To może zaszkodzić twojej karierze”. Mówiono mi, że muszę się więcej uśmiechać – „Nie bądź taka poważna”. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że robię to wszystko, ponieważ chcę. To proste. Nie boję się być tym, kim jestem, a nie tym, kim społeczeństwo mówi, że powinienem być jako kobieta. Nie dostosowuję się do norm. Nigdy nie bój się mówić tego, co myślisz i wyrażać własnych opinii. Rób to, co chcesz robić, i cokolwiek sprawia, że jesteś szczęśliwy.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Amazon Ashley

Czasami czuję się tak bezradna i zniechęcona, przez to, że w świecie, w którym żyjemy, jest tak wiele niesprawiedliwości, dyskryminacji i nienawiści… Teraz szczególnie, pod naszym obecnym rządem ten dylemat jest dziesięciokrotnie razy większy! Nadal jednak wierzę, że jest nadzieja!! Żyjemy w mrocznych czasach, ale to też minie!! Modlę się, aby dobroć zwyciężyła, a ciemność przestała dominować!

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Casil McArthur

Staram się żyć tak autentycznie, jak tylko potrafię i chcę stworzyć przestrzeń, w której wszyscy inni będą mogli robić to samo. Nie chcę, żeby ludzie żyli w strachu ze względu na to, z czym decydują się identyfikować i jak wyrażają siebie przed światem. Chcę, żeby ludzie żyli swobodnie i mogli się kochać. Moje istnienie nie powinno denerwować innych ludzi, ale jeśli tak jest – spoko. Ludzie tacy jak ja i moja społeczność nigdzie się nie wybierają. Wkraczamy w pokolenie, w którym wyrażanie siebie i naszych tożsamości jest bardziej akceptowane.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Lacey Baker

Zajmowanie stanowiska wobec kobiet i społeczności queer w skateboardingu ożywiło mnie w potężny sposób. Ważne jest, aby każdego dnia tworzyć przestrzeń dla społeczności marginalizowanych. Platforma, którą mam dzięki deskorolce, jest idealnym narzędziem do tego. Jest tak wiele miłości, którą można się dzielić ze społecznościami LGBTQ na całym świecie, a możliwość korzystania z tej miłości poprzez skateboarding jest taka piękna. Społeczność queer daje mi tyle energii do życia. #LGBTQ #PRIDE

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Little Miss Flint

Wyobraź sobie, że budzisz się i dowiadujesz, że woda, którą piłeś, jest trucizną. Wyobraź sobie, że woda powoduje wysypkę i sprawia, że ty i twoja rodzina jesteście chorzy. To była moja rzeczywistość przez ostatnie pięć lat i dlatego walczę tak mocno o moją społeczność, a zwłaszcza o dzieci. Jestem Mari, pewnie znasz mnie jako Little Miss Flint. Mam 11 lat, jestem dzieckiem z Flint i każdego dnia walczę, aby upewnić się, że moje miasto nie zostało zapomniane i że nasz kryzys wodny jest naprawiony. Pomóż mi utrzymać czystą wodę w mojej społeczności, przekazując darowiznę na mój fundusz wodny gofundme.com/LMFwater.

Miley Cyrus - Mother's Daughter

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także