Zadzwoń do Miley Cyrus – specjalny numer dla polskich fanów


17 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Miley Cyrus zdecydowała się na ciekawą promocję swojej najnowszej płyty SHE IS COMING. Polscy fani otrzymali specjalny numer, który pozwala dodzwonić się na gorącą linię artystki.

Nowa płyta Miley Cyrus – SHE IS COMING

Amerykańska piosenkarka pod koniec maja wydała swój nowy album – She Is Coming. Właściwie jest to EP-ka, która wraz z dwoma pozostałymi częściami (daty premier nie są jeszcze znane) stworzy album #SHEISMILEYCYRUS. SHE IS COMING zawiera sześć zróżnicowanych utworów, które zostały bardzo dobrze przyjęte. Sam album jest zdecydowanie jednym z większych hitów muzycznych tego roku.

Wydawnictwu towarzyszy bardzo ciekawa kampania promocyjna. Kilka dni po premierze SHE IS COMING, Miley udostępniła na swoich socjal mediach serię nagrań. Rozmawia na nich przez telefon w kształcie różowego banana. Wideo mają dość perwersyjny wydźwięk, jednak Miley przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że w jej karierze nie istnieją tematy tabu.

Zadzwoń do Miley Cyrus – specjalny numer dla polskich fanów

Pod postami pojawił się tajemniczy ciąg cyfr i liter – 1-833-SHE-ISMC – przypominający zagadkowy numer telefonu. Faktycznie, jest to specjalny, międzynarodowy numer telefonu, pozwalający na długodystansowe połączenia. Dzięki temu, fani z każdego miejsca na świecie mogą z niego skorzystać. Dodatkowo opłaty za połączenia ponosi odbierający.

Miley poszła jednak o krok dalej! Właśnie udostępniła specjalny numer dla polskich fanów! Dzwońcie na +48 588 810 171!

Numer do Miley Cyrus - She Is Coming - zadzwoń

Gorąca linia Miley Cyrus

Co się stanie po wybraniu tego numeru? Dodzwonisz się na gorącą linię Miley, gdzie piosenkarka najpierw poprosi Cię o potwierdzenie, że masz ukończone 18 lat. Następnie Miley opowie Ci jedną z wielu historii, a na koniec poprosi o pozostawienie wiadomości głosowej. Część z nich ma być potem wykorzystana do dalszych celów promocyjnych.

To jednak nie wszystko, bo po zakończeniu rozmowy otrzymujesz jeszcze wiadomość SMS, z prośbą o zapisanie się do specjalnej książki telefonicznej Miley. Po wykonaniu tego zadania przychodzi kolejna wiadomość – z wyznaniem miłości i zachęceniem do sprawdzenia najnowszej EP-ki – SHE IS COMING.

Posłuchaj Miley Cyrus – Mother’s Daughter z najnowszej EP-ki SHE IS COMING

Miley Cyrus zdecydowała się na ciekawą promocję swojej najnowszej płyty SHE IS COMING. Polscy fani otrzymali specjalny numer, który pozwala dodzwonić się na gorącą linię artystki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →