Ariana Grande, Lana del Rey i Miley Cyrus zapowiadają wspólny utwór

Obserwuj nas na instagramie:

Ariana Grande, Lana del Rey i Miley Cyrus połączyły siły na potrzeby nowego filmu Aniołki Charliego. Sprawdźcie zapowiedź.

Ariana Grande nie zwalnia tempa i niebawem wypuści swoje nowe dzieło. Artystka zdradziła, że została producentką muzyczną ścieżki dźwiękowej do nowej kinowej wersji filmu Aniołki Charliego. Nad płytą Ariana pracuje m.in. z Maxem Martinem, Savanem Kotechą i Iily’a.

Produkcja ma trafić do kin w połowie listopada tego roku. Do utworu promującego film Ariana zaprosiła Lanę del Rey i Miley Cyrus. Nie znamy jeszcze ani tytułu ani daty premiery singla, ale możemy posłuchać fragmentów w oficjalny zwiastunie filmu.

Chociaż nowa wersja filmu wydaje się być odgrzewanym kotletem, to wspólny utwór Ariany Grande, Lany del Rey i Miley Cyrus może okazać się jedną z ciekawszych współprac tego roku.

Aniołki Charliego – zobacz zwiastun nowego filmu

Ariana Grande, Lana del Rey i Miley Cyrus w Polsce

Wszystkie trzy wokalistki miały na ten rok zaplanowane koncerty w Polsce. Jeden z nich już się odbył. 1 czerwca Miley Cyrus pojawiła się na Orange Warsaw Festival, gdzie zaprezentowała swoją najnowszą EP-kę – She Is Coming.

Za kilka dni, 6 lipca Lana del Rey wystąpi jako headlinerka w trakcie tegorocznej edycji Open’eraWokalistka planuje także wydanie nowego materiału w tym roku. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Natomiast Arianę Grandę będziemy mogli zobaczyć 9 września podczas stadionowego koncertu na Tauron Arenie w Krakowie.

Ariana Grande, Lana del Rey i Miley Cyrus połączyły siły na potrzeby nowego filmu Aniołki Charliego. Sprawdźcie zapowiedź. Ariana Grande nie zwalnia tempa i niebawem wypuści swoje nowe dzieło. Artystka zdradziła, że została producentką muzyczną ścieżki dźwiękowej do nowej kinowej wersji filmu Aniołki Charliego. Nad płytą Ariana pracuje m.in. z Maxem Martinem, Savanem Kotechą i Iily’a. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →