Lana Del Rey ujawnia szczegóły nadchodzącej płyty


26 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas ostatniego koncertu w Dublinie, Lana Del Rey zdradziła szczegóły dotyczące jej najnowszej płyty. Tytuł albumu to Norman Fucking Rockwell i ukaże się już za dwa miesiące!

Lana Del Rey oficjalnie zadebiutowała w 2011 roku albumem Born To Die. Od razu stała się światową ikoną współczesnej muzyki. Od tamtego czasu króluje w alternatywnym popie i ustala nowe trendy muzyczne.

Artystka ma już na swoim koncie cztery długogrające albumy i kilka EPek. Jakiś czas temu zeszła na chwilę ze sceny, jednak już wiemy, że przerwa ta była prawdopodobnie spowodowana przygotowywaniem nowego materiału.

Lana Del Rey – single zapowiadające najnowszą płytę

Nadchodzącą płytę zapowiadały dotychczas trzy single: Mariners Apartment Complex, Venice Bitch oraz najnowszy hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have itW międzyczasie wokalistka opublikowała również cover zespołu Sublime – Doin’ Time oraz wydała tomik poezjiJednak o najnowszej płycie nadal nie było żadnych informacji.

Lana Del Rey – hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it

Lana Del Rey – data premiery najnowszej płyty Norman Fucking Rockwell

Lana Del Rey podczas swojego ostatniego koncertu w Dublinie postanowiła zdradzić fanom kilka szczegółów. Płyta będzie się nazywać Norman Fucking Rockwell. Artystka powiedziała, że jej premiera będzie miała miejsce za dwa miesiące, czyli na przełomie sierpnia i września.

Preorder Norman Fucking Rockwell według nieoficjalnych źródeł ma ruszyć 2 lipca. Wtedy zapewne poznamy dokładną datę premiery oraz tracklistę. Jak na razie wiemy jedynie, że na płycie znajdzie się 13 utworów.

Lana Del Rey w Polsce

Fani artystki będą mieli kolejną okazję, aby zobaczyć ją na żywo. Już 6 lipca Lana Del Rey zagra swój koncert jako headlinerka podczas ostatniego dnia Open’er Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3 – 6 lipca na lotnisku Kossakowo w Gdyni.

Lana Del Rey headlinerka Opener 2019

W poprzednich latach Lana odwiedziła Polskę m. in. w ramach Kraków Live Festival 2017 oraz Orange Warsaw Festival 2016.

Lana Del Rey – Doin’ Time, posłuchaj najnowszego utworu

Podczas ostatniego koncertu w Dublinie, Lana Del Rey zdradziła szczegóły dotyczące jej najnowszej płyty. Tytuł albumu to Norman Fucking Rockwell i ukaże się już za dwa miesiące! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →