Lil Nas X trafia do więzienia stanowego Montero w nowym teledysku!


23 lipca 2021

Podziel się newsem:

Lil Nas X opublikował nowy singiel z gościnnym udziałem Jacka Harlowa. Kawałkowi INDUSTRY BABY towarzyszy także teledysk.

Lil Nas X ponownie na drodze

Lil Nas X jest artystą, który szumu wokół siebie się nie boi i chyba bardzo dobrze sobie z nim radzi. Raper jest homoseksualistą, przez co często spotyka się z internetowym hejtem. Obserwując go jednak na Twitterze całkiem miło jest widzieć Nasa gaszącego swoich hejterów jak zapałki. Montero Hill, bo tak naprawdę się nazywa, zyskał światowy rozgłos dzięki łączącemu country i rap kawałkowi Old Town Road, który utrzymał się na szczycie listy Billboardu Hot 100 przez rekordowe dziewiętnaście tygodni z rzędu. Singiel zgarnął także rekord w postaci czternastokrotnej platyny w Stanach Zjednoczonych.

Lil Nas X wydał epkę noszącą tytuł 7, na której oprócz Old Town Road znalazły się takie kawałki, jak Panini czy Rodeo z Cardi B. Hill zaliczył także współpracę z Nasem w remiksie wspomnianego już Rodeo i pewnymi krokami zmierza ku debiutanckiej płycie. Wiadomo już na pewno, że krążek nosi tytuł Montero. Raper podzielił się już ze słuchaczami utworami Holiday, Montero (Call Me By Your Name) – którego teledysk wywołał niemałe kontrowersje – Sun Goes Down, a teraz atakuje nas INDUSTRY BABY z Jackiem Harlowem.

Lil Nas X trafia do więzienia stanowego Montero w nowym teledysku!
INDUSTRY BABY – okładka singla

Szatańskie buty i INDUSTRY BABY

Przy okazji premiery przepełnionego religijną symboliką, kontrowersyjnego teledysku do Montero (Call Me By Your Name), w którym Lil Nas X zjeżdża do piekła na ogromnej rurze do tańca, a następnie wykonuje lap dance na kolanach Szatana, wystartowała również specjalna seria tzw. Szatańskich Butów, które Nas stworzył we współpracy z kolektywem MSCHF. Były to zmodyfikowane Nike Air Max 97, na których sznurówkach znajdował się pentagram i odwrócony krzyż. 666 limitowanych sztuk zostało stworzonych także przy użyciu krwi członków MSCHF. Spokojnie, nie były to duże ilości.

Sedno sprawy tkwi w tym, że buty zostały stworzone bez wiedzy i zgody Nike. Firma wytoczyła MSCHF sprawę w sądzie, co poskutkowało tymczasowym wycofaniem Szatańskich Butów ze sprzedaży. Lil Nas X wykorzystał te wydarzenia przy promocji singla INDUSTRY BABY. Z krótkiej zapowiedzi teledysku mogliśmy dowiedzieć się, że raper czeka na wyrok właśnie w sprawie owych butów.

W kawałku INDUSTRY BABY wyprodukowanym przez Kanyego Westa oraz Take a Daytrip, Nas oraz Jack Harlow skupiają się na fejmie i sukcesie, który osiągnęli. Hill uderza także w ludzi, którzy okrzyknęli go one-hit wonderem. Kawałkowi towarzyszy więzienny teledysk w reżyserii Christiana Breslauera, który zapewne bez echa nie przejdzie. Sprawdźcie sami!

Lil Nas X, Jack Harlow – INDUSTRY BABY, posłuchaj i obejrzyj teledysk

Lil Nas X opublikował nowy singiel z gościnnym udziałem Jacka Harlowa. Kawałkowi INDUSTRY BABY towarzyszy także teledysk. Lil Nas X ponownie na drodze Lil Nas X jest artystą, który szumu wokół siebie się nie boi i chyba bardzo dobrze sobie z nim radzi. Raper jest homoseksualistą, przez co często spotyka się z internetowym hejtem. Obserwując […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup bilet na koncert z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →