Kanye West lada moment wyda nowy album


22 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

To już pewne! W piątek 23 lipca Kanye West wyda swój dziesiąty album! O tym, że już w tym tygodniu usłyszymy materiał zatytułowany DONDA dowiedzieliśmy się zaledwie przed dwoma dniami. Jednak data premiery to i tak jedyna konkretna informacja na temat tego wydawnictwa ujawniona.

DONDA ukaże się już w piątek!

Jak to bywa już normą u Kanye’ego, wszystko skrywane jest w ścisłej tajemnicy. Tak dużej, że West już blisko rok publicznie nie pokazał się publicznie. A co tu mówić dopiero o zaprezentowaniu jakichkolwiek fragmentów albumu DONDA. Przy okazji następcy Jesus Is King z 2019 obyło się również bez tajemniczych tweetów, wywiadów i innych promocyjnych akcji. Dosłownie nic! O tym, że Kanye West nazwany na cześć swojej zmarłej matki album DONDA wypuści w piątek 23 lipca dowiedzieliśmy się zaledwie przed dwoma dniami. Pierwszy natomiast singiel zwiastujący to nadchodzące wydawnictwo zaprezentowano… podczas szóstego meczu tegorocznych finałów NBA, który odbył się w dniu wczorajszym. Był to utwór No Child Left Behind, którego fragment zamieszczono w najnowszej reklamie Apple wyświetlonej podczas tego spotkania. W realizacji spotu, oprócz Kanye’ego Westa, udział wzięła również zawodniczka olimpijska Sha’Carri Richardson, a całość sprawdzić możecie poniżej.

Kanye West – No Child Left Behind

Czy będzie to kontynuacja Jesus Is King?

Wiele dywagowano nad tym czy Kanye West na swoim nowym albumie kontynuować będzie chrześcijańską narrację obraną na poprzedniej płycie. Wydany w 2019 roku Jesus Is King przyniósł mu nagrodę Grammy w kategorii Best Contemporary Christian Album i wszystko wskazuje na to, że ewangelicka droga kontynuowana będzie na nowej płycie również. Mr West jednak tak często już wymyślał siebie na nowo, a w swoim brzmieniu wprowadzał tak dramatyczne i rewolucyjne zmiany, że całkiem pewnym tego być nie można. Album swoją premierę zaliczy jednak już za parę godzin, wszystko zatem stanie się jasne.

Kanye West – Follow God

Mieszkańcy Atlanty już wiedzą

Jak brzmi album DONDA? Co nowego na swoim dziesiątym albumie uczynił Kanye West? Czy świat muzyki czeka w dniu jutrzejszym kolejna mała rewolucja? To wszystko wiedzą już mieszkańcy Atlanty. W tym mieście bowiem, w którym urodził się sam West, zorganizowano specjalną premierę albumu DONDA. Brak pandemicznych restrykcji w tej metropolii w stanie Georgia pozwolił zaprosić Kanye’emu na Stadion Mercedes-Benz ponad 5000 osób, by wspólnie z takim tłumem wysłuchać swojej najnowszej płyty. Trwające właśnie i transmitowane przez Apple wydarzenie Kanye West Presents A Donda Listening Event nie było jednak jedyną okazją, dla wybranych oczywiście, by móc album DONDA usłyszeć przed piątkową premierą. W poniedziałek bowiem Kayne także zorganizował listening party swojej nowej płyty. Z tą różnicą, że w Las Vegas i dla znacznie mniejszego grona, a krótkie fragmenty znaleźć możemy w sieci. By album DONDA usłyszeć jednak w całej okazałości, musimy jeszcze chwilkę poczekać.

“DONDA” ukaże się już 23 lipca. Czy płyta będzie kontynuacją poprzedniego wydawnictwa “Jesus Is King”?

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →