DJ Khaled i Drake w cieniu 7-miesięcznego dzieciaka? Mały Asahd robi furorę w sieci!


06 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

DJ Khaled wydał kolejny singiel promujący jego najnowszą płytę, która pojawi się 23 czerwca. Na jego okładce pojawił się słodki dzieciak!

Najpierw była Beyonce i Jay Z, potem Justin Bieber i Lil Wayne, teraz – Drake! DJ Khaled do współpracy przy swoim najnowszym krążku zaprosił największe gwiazdy ze świata R’n’B i popu!

Jednak najważniejszą postacią, najostrzejszym recenzentem i największą gwiazdą nowej płyty słynnego DJ’a jest jego 7-miesięczny syn, który pojawił się na okładce płyty Grateful. Zdjęcie małego Asahda czilującego w basenie zrobiło furorę w sieci. :)

Bless up @trickdaddydollars ??✊??? #HOMETEAM!

Post udostępniony przez DJ KHALED (@djkhaled)

Syn Khaleda jest też twarzą każdego singla promującego nowe wydawnictwo DJ’a. I na pewno nieraz jeszcze zobaczymy tego słodziaka przy okazji promocji krążka Grateful, na którym poza Drake’m będzie można usłyszeć takie gwiazdy, jak Rihanna, Big Sean czy Kanye West.

DJ Khaled wydał kolejny singiel promujący jego najnowszą płytę, która pojawi się 23 czerwca. Na jego okładce pojawił się słodki dzieciak! Najpierw była Beyonce i Jay Z, potem Justin Bieber i Lil Wayne, teraz – Drake! DJ Khaled do współpracy przy swoim najnowszym krążku zaprosił największe gwiazdy ze świata R’n’B i popu! Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →