Chris Carson ujawnił, że na jego płycie producenckiej usłyszymy Pushę T i Kevina Gatesa!


19 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Pusha T i Kevin Gates, trzeba przyznać, że te nazwiska naprawdę robią wrażenie. Już w 2021 roku tych dwóch gentlemanów usłyszymy na producenckim albumie Chrisa Carsona.

Całkiem niedawno Chris Carson poinformował, że na jego albumie producenckim usłyszymy “3 bardzo kozackich gości z USA”. Jednak nikt nie spodziewał się tego, że polskiemu producentowi udało się zaprosić aż takich topowych graczy.

Mam dwa telefony, tak jak Kevin Gates…

Oczywiście Carson nie zdradził wprost kim są “kozaccy raperzy z USA”. Jednak na swoim Instagramie zamieścił dwa rebusy. Z pierwszego z nich można było rozszyfrować gościnkę Pushy T. Natomiast drugi, na którym znalazła się grafika przedstawiająca plakat z Home Alone i bramy wjazdowej, jasno sugerował featuring Kevina Gatesa. Kim zatem będzie trzeci gracz, którego Carson zaprosił na swój album? Nie pozostało nic innego jak czekać na kolejny rebus od polskiego producenta.

Natomiast jeżeli chodzi o dotychczasowych gości, to Pusha T jest w zasadzie raperem, którego nie trzeba zbytnio przedstawiać. Ostatnim krążkiem w dyskografii Pushy jest DAYTONA, która swoją premierę miała w 2018 roku. Wokół albumu zebrało się całkiem sporo kontrowersji, od mocnych strzałów w kierunku Drake’a, na okładce wydawnictwa kończąc.

Pusha T – If You Know You Know

Przypomnijmy, że coverem albumu jest zdjęcie łazienki Whitney Houston, w której znaleziono ją martwą. Za prawa do fotografii Kanye West, który odpowiadał za produkcje krążka zapłacił 85 tysięcy dolarów.

Kevin Gates zaś, za swoje dwa pełnoprawne albumy – Isiah i I’m Him, otrzymał odpowiednio podwójną platynę, oraz złoto. Natomiast jeżeli chodzi o sylwetkę Gates’a to przybliżyliśmy ją w tekście poświęconym mu z okazji jego pierwszej wizyty w Polsce, która niestety została odwołana.

Kevin Gates – Push It

Co ciekawe, Pusha i Gates mają na koncie wspólny numer, który znalazł się na mixtape’ie King Pusha Wrath of Caine.

Pusha T feat. Kevin Gates – Trust You

Chris Carson całkiem niedawno poinformował także, że kończy ze sprzedażą bitów, a także o zakończeniu działaności zespołu Young Veteran$, który tworzył wraz z Kendo. Panowie postanowili skupić się na swojej solowej działalności i jak widać, dla Carsona był to strzał w 10.

Pod szyldem Young Veteran$, Carson i Kendo współpracowali między innymi z KęKę, Paluchem, Słoniem czy WSRH, natomiast sam Carson produkował bity dla Quebonafide, Bonusa RPK, czy Palucha, z którym stworzył wspólny album – Made in Heaven.

PCC – Made in Heaven – odsłuch albumu

Pusha T i Kevin Gates, trzeba przyznać, że te nazwiska naprawdę robią wrażenie. Już w 2021 roku tych dwóch gentlemanów usłyszymy na producenckim albumie Chrisa Carsona. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →