Kevin Gates po raz pierwszy zagra koncert w Polsce


24 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Kevin Gates szturmem podbił listy przebojów i serca słuchaczy. Teraz amerykański raper wyrusza w światowy tour, podczas którego odwiedzi także Polskę. Łapcie wejściówki na to wydarzenie.

Kim jest Kevin Gates?

Gates na scenie hip-hopowej aktywny jest od 2007 roku, kiedy to ukazała się seria jego mixtape’ów: Pick of Da Litter (2007), All or Nuthin‘ (2008). W 2008 roku raper trafił do więzienia, gdzie spędził w sumie 31 miesięcy. Podczas pobytu w więzieniu, Gates uzyskał tytuł magistra psychologii, dzięki więziennemu programowi.

Po wyjściu zza krat kontynuował karierę muzyczną. Pojawiały się kolejne mixtape’y, które spotykały się z bardzo pozytywnym odzewem. W 2014 został wybrany jednym z Freshmanów magazynu XXL. Jednak na długogrający krążek fani Kevina musieli czekać aż do 2016 roku. Wtedy właśnie ukazał się ISLAH, którego nazwa to hołd dla córki rapera.

Na trwający prawie godzinę materiał Gates zaprosił takich raperów jak Trey Songz, Ty Doll $ign czy Jamie Foxx. ISLAH promowały hitowe single. Między innymi 2 Phones, którego możecie posłuchać poniżej. Natomiast sam krążek otrzymał status podwójnej Platyny i przez pewien czas okupował 2. miejsce prestiżowej listy Billboard 200.

Kevin Gates – 2 Phones

W 2019 roku natomiast ukazał się drugi pełnoprawny krążek Gatesa zatytułowany I’m Him. Wydawnictwo promowały takie utwory jak Push it czy chociażby Facts. Podsumowując karierę Kevina Gatesa, mimo wydania tylko dwóch legali, jest on płodnym artystą, ponieważ w jego dyskografii znajduje się w sumie 16 mixtape’ów wydanych od 2007 roku.

Kevin Gates – Push It

Kevin Gates po raz pierwszy w Polsce – bilety

kevin gates

Z materiałem z nowego albumu Kevin wyrusza w światową trasę koncertową. Już 8 kwietnia raper po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Bilety na warszawski koncert w klubie Praga Centrum znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Co ciekawe, raper w naszym kraju miał zagrać już w 2016 roku, jednak ze względu na sprawę związaną z pobiciem kobiety, musiał wtedy odwołać swoją europejską trasę. O całym incydencie przeczytacie TUTAJ.

Kevin Gates szturmem podbił listy przebojów i serca słuchaczy. Teraz amerykański raper wyrusza w światowy tour, podczas którego odwiedzi także Polskę. Łapcie wejściówki na to wydarzenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →