kadr z klipu do utworu „Diet Coke"

Ostatni przyjaciele opuszczają pokład. Pusha T przyznał, że jest rozczarowany zachowaniem Kanyego Westa


29 listopada 2022

Podziel się newsem:

Pusha T, jeden z ostatnich muzycznych przyjaciół Kanyego Westa, przyznał, że jest bardzo mocno rozczarowany jego ostatnim zachowaniem.

Nawet on ma dość

Chciałoby się rzec, że ostatni samuraj się poddał. Pusha T, wydający się tak naprawdę ostatnim mocnym sojusznikiem Kanyego Westa w rapowym świecie, w wywiadzie dla Los Angeles Times również dał wyraz swojemu niezadowoleniu związanemu z ostatnimi zachowaniami szefa Yeezy. Głównie mowa tu o jego słowach skierowanych do mniejszości żydowskiej:

Zdecydowanie to na mnie wpłynęło. Było bardzo rozczarowujące. Nie ma w tym kraju miejsca na bigoterię i mowę nienawiści, szczególnie będąc czarnoskórym. Więc tak. Jego zachowanie było bardzo rozczarowujące, powiedzmy to wprost.

Jednocześnie Pusha T rozwinął temat, przypominając, że Kanye oprócz prywatnych zachowań jest wybitnym muzykiem, który bardzo mu pomógł:

Pisanie i nagrywanie z Ye jest dla mnie czymś bardzo szczególnym. Mamy podobny gust, uwielbiamy po prostu wyszczekany rap. On jako jedyny mówił mi: „Po prostu bądź ekstremalną wersją siebie. A ja będę ekstremalną wersją siebie”. Twórczo, Ye oznaczał dla mnie wolność. Wiele razy ludzie próbowali nakłonić mnie do zmiany pewnych rzeczy dotyczących mojej twórczości, tego jak piszę i o czym. On nigdy taki nie był. Zawsze widział mnie takim, jakim byłem i wiedział, jak przenieść to na wyższy poziom.

Pusha T – Dreamin Of The Past feat. Kanye West

Prezydent West

Pusha T jest jednak kolejną osobą po chociażby Kid Cudim, która była bardzo blisko Kanyego, a obecnie poglądy szefa Yeezy zaczęły go przerastać. No cóż, ye raczej nie może liczyć na jego głos w nachodzących wyborach prezydenckich, w których utrzymuje, że zamierza wystartować. Pojawił się nawet w posiadłości Donalda Trumpa, by prosić o publiczne poparcie, tak jak Kanye poparł go przy walce o reelekcję. Jak to jednak raper ma w zwyczaju, musiał wywołać przy tym kontrowersję, pojawiając się w Miami w obecności Nicka Fuentesa, YouTubera znanego z nacjonalistycznych poglądów, który został zablokowany na prawie każdym portalu społecznościowym za szerzenie mowy nienawiści.

Pusha T, jeden z ostatnich muzycznych przyjaciół Kanyego Westa, przyznał, że jest bardzo mocno rozczarowany jego ostatnim zachowaniem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Nawet […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →