kadr z klipu do utworu „24” Kanyego Westa

Kanye West był przymierzany na członka A Tribe Called Quest


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

Według Consequence’a, kuzyna Q-Tipa z A Tribe Called Quest, Kanye West mógł zostać członkiem legendarnej ekipy po śmierci Phife Dawga.

Consequence opowiada o czasach We Got It from Here… Thank You 4 Your Service

Gościem podcastu Drink Champs był Consequence, raper mocno związany z A Tribe Called Quest z racji na swoje powiązania rodzinne (jest kuzynem Q-Tipa). Opowiadał o czasach ostatniej płyty grupy We Got It from Here… Thank You 4 Your Service. Według informacji, które podał w trailerze wywiadu, po śmierci Phife Dawga członkiem grupy mógł zostać… Kanye West.

To, czego wielu ludzi nie wie, to fakt, że Kanye West w pewnym momencie miał dołączyć do A Tribe Called Quest jako pełnoprawny członek na ostatni album. Było kilka rozmów i sesji.

A Tribe Called Quest – The Killing Season (ft. Kanye West & Talib Kweli)

Dlaczego Kanye West nie dołączył do Q-Tipa?

Do dołączenia Kanyego do grupy jednak nie doszło. West dograł się jedynie na numer The Killing Season, na którym pojawił się także Talib Kweli. Dlaczego tak się stało? Być może przekonamy się, gdy cały wywiad ujrzy światło dzienne. Póki co możemy jedynie snuć domysły. Premiera We Got It from Here… Thank You 4 Your Service przypadała na czas hospitalizacji Kanyego podczas trasy promującej płytę The Life Of Pablo. Wówczas również ye zaczął głośno wyrażać swoje poparcie dla Donalda Trumpa jako prezydenta Stanów Zjednoczonych. Poniżej znajdziecie trailer wywiadu Consequence’a, który wedle zapowiedzi ma ukazać się dziś w nocy polskiego czasu (21 lipca).

Fragment wywiadu Consequence’a w podcaście Drink Champs

Według Consequence’a, kuzyna Q-Tipa z A Tribe Called Quest, Kanye West mógł zostać członkiem legendarnej ekipy po śmierci Phife Dawga. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Consequence opowiada o czasach We Got It […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →