Paluch, Sarius i KęKę we Wrocławiu. Mamy bilety na RapSpot


06 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Już w najbliższy weekend we wrocławskiej plaży HotSpot, w ramach cyklu RapSpot zagra Paluch. W line-upie imprezy znaleźli się jeszcze Sarius i KęKę.

08.08.2020 – Paluch na koncercie z cyklu RapSpot

rapspot

Już w ten weekend, na wrocławską plażową miejscówkę wbije Paluch. Poznański raper pomimo tego, że ostatnie długogrające wydawnictwo wydał prawie dwa lata temu, to i tak nie schodzi z playlist słuchaczy.

Obecnie Paluch powoli rozpoczyna promocje swojego nowego albumu, którego tytuł nie został jeszcze ujawniony. Mamy za to już pierwszy, wakacyjnie brzmiący, ale jednocześnie refleksyjny singiel. Raper pojawi się także na specjalnym mixtape’ie nagranym dla Bonusa RPK.

Paluch – Drugi Brzeg

Koncert w ramach cyklu RapSpot będzie dla Palucha jednym z pierwszych po zdjęciu obostrzeń. Szef BOR 31 lipca pojawił się na festiwalu w Piszu, a dzień przed RapSpotem zagra w swoim rodzinnym Poznaniu. Zatem wrocławscy fani Palucha nie powinni martwić się o jego kondycję.

Białas feat. Paluch – Sztuka wolności

Jeżeli chodzi o koncert to wiadomo, że nie zabraknie kultowych numerów poznańskiego rapera, jednak wszyscy liczą chyba, że Paluszak ujawni rąbka tajemnicy i zagra kilka nowych utworów.

Wejściówki na weekendowy koncert znajdziecie tutaj. Obecnie w sprzedaży jest 2 pula biletów.

RapSpot – kup bilety na wszystkie koncerty

Paluch to nie jedyny raper, który wystąpi w ramach RapSpot. Już 21 sierpnia, we wrocławskim HotSpocie pojawi się Sarius. Natomiast tydzień po nim, 29 sierpnia, do Wrocławia zawita KęKę. Bilety na wszystkie koncerty z cyklu RapSpot znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Pamiętajcie jednak, że jeżeli chcecie wybrać się na RapSpot i jakikolwiek koncert musicie zabrać ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia. Wszystkie potrzebne linki znajdziecie na stronie bileterii.

Już w najbliższy weekend we wrocławskiej plaży HotSpot, w ramach cyklu RapSpot zagra Paluch. W line-upie imprezy znaleźli się jeszcze Sarius i KęKę. 08.08.2020 – Paluch na koncercie z cyklu RapSpot Już w ten weekend, na wrocławską plażową miejscówkę wbije Paluch. Poznański raper pomimo tego, że ostatnie długogrające wydawnictwo wydał prawie dwa lata temu, to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

PALUCH | 8.08.20 | HOTSPOT, WROCŁAW

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →