Joda i Paluch łączą siły w nowym singlu! Zamów preorder “Ogarniente”


09 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Joda kontynuuje singlową ofensywę zwiastującą nowy album pt. Ogarniente. Po Autodistroj przyszedł czas na Prawdziwy cud z gościnnym udziałem Palucha.

Jak tam Joda, wszystko Ogarniente?

Ogarniente, to tytuł najnowszego krążka pomorskiego rapera i bezpośrednia kontynuacja świetnie przyjętego wśród słuchaczy zeszłorocznego wydawnictwa – Orientorient.

Reprezentant BOR podobnie jak na poprzednim krążku zabiera słuchacza do mocno zakraplanego, betonowego świata. Podobnie też jest z nawijką rapera, która w dalszym ciągu pozostaje bezkompromisowa i agresywna. Zatem jakich nowości możemy spodziewać się na Ogarniente?

Joda – Ogarniente

Ogarniente, to przede wszystkim płyta dużo bardziej dojrzała. Ponadto, pomimo zachowania swoich charakterystycznych patentów, Joda dużo bardziej eksperymentuje ze stylem i rytmiką. Na płycie usłyszymy takich graczy jak Paluch, Kizo, Avi i Słoń. Za produkcję odpowiada natomiast grono uzdolnionych producentów, między innymi Robert Dziedowicz, 2K, PSR, czy LOAA.

Od 3 tygodni Joda dostarcza nam sporą dawkę nowych singli. Dowiedzieliśmy się, że raper ma wszystko Ogarniente, poznaliśmy także Odę do hastlerki i wybraliśmy się do nocnego sklepu (Dawaj do nocnego). Ponadto przeżyliśmy Autodistroj, a teraz, dzięki gościnnemu udziałowi Palucha dowiedzieliśmy się jak wygląda Prawdziwy cud.

Joda feat. Paluch – Prawdziwy cud

Album Ogarnienty, ale co z premierą?

joda - ogarniente
Joda – Ogarniente – okładka albumu

Początkowo krążek miał ukazać się wczoraj, czyli 8 kwietnia. Jednak z powodu pandemi koronawirusa jego premiera musiała zostać przesunięta o kilka dni.

Ogarniente ukaże się 17 kwietnia. Natomiast w dalszym ciągu możecie zamawiać preorder albumu. W jego skład wchodzi oczywiście krążek, ale także specjalna alkoholowa gra planszowa. Całość możecie kupić na stronie borshop.pl

joda

Joda kontynuuje singlową ofensywę zwiastującą nowy album pt. Ogarniente. Po Autodistroj przyszedł czas na Prawdziwy cud z gościnnym udziałem Palucha. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jak tam Joda, wszystko […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →