Joda i Paluch łączą siły w nowym singlu! Zamów preorder „Ogarniente”


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Joda kontynuuje singlową ofensywę zwiastującą nowy album pt. Ogarniente. Po Autodistroj przyszedł czas na Prawdziwy cud z gościnnym udziałem Palucha.

Jak tam Joda, wszystko Ogarniente?

Ogarniente, to tytuł najnowszego krążka pomorskiego rapera i bezpośrednia kontynuacja świetnie przyjętego wśród słuchaczy zeszłorocznego wydawnictwa – Orientorient.

Reprezentant BOR podobnie jak na poprzednim krążku zabiera słuchacza do mocno zakraplanego, betonowego świata. Podobnie też jest z nawijką rapera, która w dalszym ciągu pozostaje bezkompromisowa i agresywna. Zatem jakich nowości możemy spodziewać się na Ogarniente?

Joda – Ogarniente

Ogarniente, to przede wszystkim płyta dużo bardziej dojrzała. Ponadto, pomimo zachowania swoich charakterystycznych patentów, Joda dużo bardziej eksperymentuje ze stylem i rytmiką. Na płycie usłyszymy takich graczy jak Paluch, Kizo, Avi i Słoń. Za produkcję odpowiada natomiast grono uzdolnionych producentów, między innymi Robert Dziedowicz, 2K, PSR, czy LOAA.

Od 3 tygodni Joda dostarcza nam sporą dawkę nowych singli. Dowiedzieliśmy się, że raper ma wszystko Ogarniente, poznaliśmy także Odę do hastlerki i wybraliśmy się do nocnego sklepu (Dawaj do nocnego). Ponadto przeżyliśmy Autodistroj, a teraz, dzięki gościnnemu udziałowi Palucha dowiedzieliśmy się jak wygląda Prawdziwy cud.

Joda feat. Paluch – Prawdziwy cud

Album Ogarnienty, ale co z premierą?

joda - ogarniente
Joda – Ogarniente – okładka albumu

Początkowo krążek miał ukazać się wczoraj, czyli 8 kwietnia. Jednak z powodu pandemi koronawirusa jego premiera musiała zostać przesunięta o kilka dni.

Ogarniente ukaże się 17 kwietnia. Natomiast w dalszym ciągu możecie zamawiać preorder albumu. W jego skład wchodzi oczywiście krążek, ale także specjalna alkoholowa gra planszowa. Całość możecie kupić na stronie borshop.pl

joda

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.