Paluch kręcił nowy klip. Album Biura Ochrony Rapu coraz bliżej!


22 listopada 2019

Podziel się newsem:

Kompilacyjny album poznańskiej wytwórni BOR CREW zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że będzie to mocno limitowane wydawnictwo. Już niedługo do sieci ma trafić pierwszy singiel promujący krążek. Sprawdźcie szczegóły

Paluch i nowy album BOR CREW

W czwartek na poznańskich Naramowicach, Paluch realizował klip do swojego solowego utworu na najnowszy kompilacyjny album poznańskiej wytwórni BOR CREW. Premiera singla już w przyszłym tygodniu!

W przyszłym tygodniu premiera pierwszego singla i start preorderu albumu BOR Crew. Premiera jeszcze w tym roku, ale dokładne info dostaniecie razem ze startem przedsprzedaży […] Jak słucham numerów z nadchodzącego albumu, to jestem dumny w chuj, że mamy taką ekipę 

PALUCH

Nowy album BOR CREW tylko w preorderze

Kompilacyjny album poznańskiej wytwórni ma ukazać się w limitowanym nakładzie 30 tysięcy sztuk. Płyta nie trafi do ogólnej sprzedaży. Jedyną możliwością będzie zakup poprzez stronę internetową BOR Records.

Taki zabieg ostatnimi czasy jest bardzo popularny w polskim rapie. Niedawno informowaliśmy Was o mocno limitowanym nakładzie wyczekiwanej płyty chillwagonu, gdzie aby móc ją kupić musieliście przejść specjalnie przygotowaną grę.

Na BOR CREW usłyszymy takich raperów jak Sarius, Gedz, Szpaku, Kobik, Joda, Lipa i oczywiście Paluch. O warstwę muzyczną zadba za to Julas i Dj Taek.

Paluch – trasa koncertowa

Poznański raper aktualnie jest w trasie koncertowej promującej jego najnowszy album. Już dziś zagra we Wrocławiu w ramach tamtejszego Hip-Hop Festivalu. Bilety na pozostałe koncerty Palucha możecie zakupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl.

22.11. – Wrocław – Wrocław Hip Hop Festival 2019
23.11. – Piła
06.12. – Poznań
07.12. – Radom
15.12. – Łódź – Illegal Noise

Kompilacyjny album poznańskiej wytwórni BOR CREW zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że będzie to mocno limitowane wydawnictwo. Już niedługo do sieci ma trafić pierwszy singiel promujący krążek. Sprawdźcie szczegóły Paluch i nowy album BOR CREW W czwartek na poznańskich Naramowicach, Paluch realizował klip do swojego solowego utworu na najnowszy kompilacyjny album poznańskiej wytwórni BOR CREW. Premiera […]

Paluch - Trasa Czerwony Dywan

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →