Debiutancka płyta Chillwagonu. Znamy szczegóły!


30 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Fani supergrupy stworzonej przez Borixona długo czekali na te informacje. W końcu pojawiły się konkrety na temat debiutanckiego albumu Chillwagonu. Sprawdźcie.

Chillwagonchillwagon

Ostatnie dni przyniosły dużo sprzecznych informacji na temat debiutanckiej płyty Chillwagonu. Na Instagramie supergrupy od kilku tygodni pojawiają się grafiki przedstawiające członków składu w kosmicznych outfitach. Dziś poznaliśmy odpowiedź, co one oznaczają.

Debiutancka płyta Chillwagonu będzie czymś, czego na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie było. Ma być to gadżet, który wychodzi naprzeciw zjawisku cyfryzacji muzyki. Za pośrednictwem tego wydawnictwa, jego twórcy chcą przedstawić swoje stanowisko na temat znaczenia i miejsca fizycznego nośnika w nowym świecie chmury. Fizyk albumu wedle założeń, ma być czymś w rodzaju cybernetycznej zabawki, która przeniesie jego nabywców do wirtualnej rzeczywistości.

chillwagon – @ (trailer)

Utwory, które zostały udostępnione na YouTube i platformach streamingowych, w tytule mają dopisek trailer. Oznacza to, że były one wyłącznie zwiastunami tego, co czeka nas na albumie. Utwory te usłyszymy w formie rozbudowanej o dodatkowe zwrotki oraz nowe aranżacje muzyczne. Za oprawę graficzną albumu odpowiada Sebastian Klawikowski, natomiast aranżację wizualną stworzyło Forinstudio.

Chillwagon – chillwagon – jak zdobyć płytę?

Zakup płyty nie będzie proste. Aby mieć możliwość nabycia albumu, będzie trzeba przejść specjalną grę, dostępną na stronie chillwagonchillwagon.com, na której trwa już odliczanie do startu preorderu.

Przejście gry zagwarantuje możliwość zakupu płyty, zanim trafi ona do regularnego preorderu. Radzimy jednak się spieszyć, ponieważ nakład albumu jest limitowany do 15 tysięcy sztuk. Za fizyczną wersję krążka będziecie musieli zapłacić 130 złotych. Płyta skierowana jest do najwierniejszych fanów ekipy i pojawi się w tak zwanym Złotym Dropie, który odbędzie się 4 listopada, w nocy z poniedziałku na wtorek.

Oczywiście istnieje też możliwość zamówienia płyty w regularnym preorderze, który będzie dostępny w sklepie Chillwagonu od 7 listopada. Zamówione przesyłki powinny trafić do fanów grupy najpóźniej 6 grudnia.

Czym jest Chillwagon?

chillwagon

Chillwagon to projekt muzyczny Borixona, w którego skład aktualnie wchodzą Żabson, ReTo, Kizo, ZeTha i Qry. Ma on na celu promocję młodych, perspektywicznych zawodników z rapowego podziemia, których wspomagają doświadczeni gracze. Grupa ma na swoim koncie praktycznie same hity, takie jak: @, jolka, kwit, rower, czy stukupuku.

Fani supergrupy stworzonej przez Borixona długo czekali na te informacje. W końcu pojawiły się konkrety na temat debiutanckiego albumu Chillwagonu. Sprawdźcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Chillwagon – chillwagon […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →