kadr z klipu do utworu „Balans”

Paluch i Słoń nagrali wspólną płytę!


16 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Czy Poznań mógł przynieść nam lepsze połączenie? Paluch i Słoń prezentują singiel Jedna nić promujący ich wspólny album.

Album dwóch legend Poznania

To połączenie, na które fani rapu czekali od wielu lat. Dwóch legendarnych raperów z Poznania, Paluch oraz Słoń, nagrali wspólny album! Do sieci trafił pierwszy singiel z krążka Pośród Hien, zatytułowany Jedna nić. Za produkcję utworu opowiada ściśle współpracujący z Paluchem, Worek. Do sprzedaży trafił już preorder albumu Pośród Hien. Poznaliśmy także tracklistę, listę gości, okładkę, oraz motyw przewodni przyświecający płycie zawarty w informacji prasowej:

„Pośród Hien” to połączenie dwóch rapowych światów w jeden sprawnie działający organizm któremu pożywienie dostarczali topowi producenci w kraju a jedynym gościem na albumie jest druga połowa WSRH czyli Shellerini.
Na wspólnym materiale raperzy nie wysyłają uśmiechów w stronę ogólno panujących trendów, jadą jak walec przez mainstreamową padlinę, nie biorąc jeńców.

Paluch x Słoń – Jedna nić prod. Worek

Tracklista i okładka albumu Pośród Hien

01. Intro prod. ChuBeats
02. Pośród Hien prod. Sergiusz
03. Samogon prod. ChuBeats
04. Oczy Na Mnie feat. Shellerini prod. The Returners
05. Zima prod. Chris Carson
06. Mój Teren prod. Miroff x Hvll x Nikola
07. Od Do prod. Barto Katt
08. Bez Filtra prod. PSR
09. Jedna Nić prod. Worek
10. Rosenthal prod. Miroff
11. Kakato Geri prod. AWGS
12. Znikający Punkt prod. PSR
13. Rytuał prod. Chris Carson
14. Ściana Tarcz prod. PSR
15. Milimetry prod. Miroff

Paluch i Słoń nagrali wspólną płytę!

Kup bilety na koncerty Palucha i Słonia!

Oprócz wydania płyty Paluch i Słoń wyruszą we wspólną trasę! Z pewnością usłyszymy na niej nowe utwory z krążka Pośród Hien, ale także największe hity poznaniaków, których mają w swoich dyskografiach naprawdę dużo. Palucha i Słonia będziemy mogli zobaczyć w trzech miastach:

24.03 Kraków, Kwadrat
01.04 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
22.04 Poznań, B17

Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Czy Poznań mógł przynieść nam lepsze połączenie? Paluch i Słoń prezentują singiel Jedna nić promujący ich wspólny album. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Album dwóch legend […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →