Słoń otwiera własny pub w Poznaniu! Otwarcie już niedługo


12 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Poznański raper wraz tatuatorem Gruchą ze studia Tattoo-Zone postanowili otworzyć pub. Sprawdźcie kiedy możecie odwiedzić Złe Miejsce.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że swój bar otworzył Quebonafide. Teraz na otwarcie własnego lokalu zdecydował się poznański raper Słoń. Zapraszamy do Złego Miejsca.

Złe Miejsce – kiedy otwarcie?

Słoń znany jest ze swojego zamiłowania do horroru i science fiction i dokładnie w takim stylu zaaranżowano wnętrze jego pubu. Na załączonym filmie z Instagrama widzimy, że wnętrze lokalu będzie czerwone, a na ścianach znajdą się liczne obrazy.

Złe Miejsce to wspólna inicjatywa Słonia i tatuatora Gruchy z poznańskiego studia Tatoo-Zone, z którym raper dzieli pasję do filmów, gier i literatury horror/sci-fi.

W menu lokalu znajdziecie szeroką gamę autorskich drinków, ale spokojnie, fani złotego nektaru również znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie też licznych przekąsek.

Słoń

Słoń otwiera swój pub przy Starym Rynku w Poznaniu

Pub znajduje się na ulicy Wronieckiej 22 w Poznaniu, tuż przy Starym Rynku. Wielkie otwarcie Złego Miejsca już w 13 grudnia, czyli… w piątek trzynastego! Znając Słonia ta data nie jest przypadkowa. Raper nawiązywał do niej w wielu utworach. Ponadto jest to data, którą kojarzą nie tylko fani horroru. To jak, widzimy się w Złym Miejscu?

Słoń – Borderlands

Poznański raper wraz tatuatorem Gruchą ze studia Tattoo-Zone postanowili otworzyć pub. Sprawdźcie kiedy możecie odwiedzić Złe Miejsce. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że swój bar otworzył Quebonafide. Teraz na otwarcie własnego lokalu zdecydował się poznański raper Słoń. Zapraszamy do Złego Miejsca. Złe Miejsce – kiedy otwarcie? Słoń znany jest ze swojego zamiłowania do […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.