Quebonafide otworzył bar w Warszawie


19 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Podczas tegorocznego QueFestivalu, Quebonafide zapowiadał, że na nowe rzeczy musimy jeszcze poczekać. Raper jednak zaskoczył wszystkich i z początkiem listopada otworzył bar. Sprawdźcie kim jest Mr. OH

Say hello to Mr. OH

Gdy na socialach QueQuality pojawiło się zdjęcie, na którym widniała tajemnicza nazwa Mr. OH, wszyscy fani Quebonafide pomyśleli jedno – to już musi być nowa płyta. Nastroje podsycało także oznaczone specjalnie założone konto na Instagramie, gdzie czekała na nas bardzo długa mozaika, na której końcu widniała postać łudząco przypominająca Quebo.

Okazało się, że pod tajemniczą nazwą kryje się koktajl bar, którego współwłaścicielem jest sam raper. Mr. OH mieści się w jednej z dwóch wieżyc mostu Poniatowskiego, przy ulicy Leona Kruczkowskiego 15B w Warszawie. Nie jest to jednak zwykły bar. Wydzielone zostały sekcje: restauracyjna oraz klubowa. Całość utrzymana jest w konwencji iście cyberpunkowej i przepełnionej kolorowymi neonami przypominającej klimat rodem z Łowcy androidów.

Z samym Kubą można było się przeciąć podczas otwarcia lokalu 8 listopada. Raper wziął nawet udział w specjalnej sesji zdjęciowej promującej miejscówkę.

Spędź sylwestra z Quebonafide

W oczekiwaniu na nowe utwory od ciechanowskiego rapera możecie oczywiście udać się do nowo otwartego baru, zjeść coś dobrego i potupać nogą w rytm dobrej muzyki. Albo, wybrać się na sylwestra do Gdańska, gdzie na imprezie w Centrum Stoczni Gdańskiej gwiazdą wieczoru będzie właśnie Quebonafide.

Z racji, że Que ostatnimi czasy bardzo rzadko udziela się w mediach społecznościowych i gra mało koncertów, każda wzmianka o jego występie elektryzuje fanów rapera. Więcej szczegółów dotyczących imprezy sylwestrowej w Gdańsku przeczytacie tutaj. A bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Zobacz także: 

QueFestival 2019. Festiwal pozytywnych ludzi – relacja

QueFestival 2019 – fotorelacja

Podczas tegorocznego QueFestivalu, Quebonafide zapowiadał, że na nowe rzeczy musimy jeszcze poczekać. Raper jednak zaskoczył wszystkich i z początkiem listopada otworzył bar. Sprawdźcie kim jest Mr. OH Say hello to Mr. OH Gdy na socialach QueQuality pojawiło się zdjęcie, na którym widniała tajemnicza nazwa Mr. OH, wszyscy fani Quebonafide pomyśleli jedno – to już musi […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sylwester 2019 - Centrum Stocznia Gdańsk

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.