QueFestival 2019 – zobaczcie naszą fotorelację


25 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Czwarta edycja QueFestivalu 2019 to już przeszłość. Katowicki spodek wypełnił się fanami Quebonafide i QueQuality, ale także słuchaczami rapu z całej Polski. Zobaczcie naszą fotorelację.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
QueFestival 2019, fot. Agnieszka Majchrowicz

Quefestival 2019

Tegoroczna, czwarta edycja festiwalu, według organizatorów miała być największą w historii. Dla zgromadzonych fanów hip-hopu, swoje koncerty zagrali wszyscy przedstawiciele wytwórni QueQuality, na czele z Quebonafide. Na scenie pojawili się między innymi: Guzior, Kartky, PlanBe i Deys. Nie zabrakło także zagranicznych gości. Niesamowite koncerty dali ekscentryczny Tommy Cash i rosyjska gwiazda Eldzhey.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
QueFestival 2019, fot. Agnieszka Majchrowicz

Podczas trwania festiwalu zogranizowano specjalną Gaming Zone, gdzie można było zagrać w najnowszą odsłonę FIFY na 300 calowym ekranie, oraz odpocząć na specjalnie przygotowanych leżakach. Za całą strefę odpowiadał Yurkosky, z którym można było porozmawiać, zbić piątkę, lub po prostu zrobić sobie zdjęcie. Dodatkowo dla zainteresowanych była możliwość zakupu ciuchów spod szyldu QueQuality, oraz płyt najróżniejszych raperów z Polski i Europy.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
QueFestival 2019, fot. Agnieszka Majchrowicz

Nie ma wątpliwości, że QueFestival ciągle się rozwija i z roku na rok będzie coraz większy. Podczas festiwalu panuje niepowtarzalna, rodzinna atmosfera i to właśnie tym klimatem festiwal będzie przyciągał słuchaczy z całej Polski. A w przyszłości, kto wie? Może katowicki Spodek będzie już zbyt małym miejscem, aby pomieścić wszystkich festiwalowiczów.

Zobacz także: QueFestival 2019: Festival pozytywnych ludzi – RELACJA


ZOBACZ: QueFestival 2019 – fotorelacja

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.