QueFestival 2019 – zobaczcie naszą fotorelację


25 października 2019

Podziel się newsem:

Czwarta edycja QueFestivalu 2019 to już przeszłość. Katowicki spodek wypełnił się fanami Quebonafide i QueQuality, ale także słuchaczami rapu z całej Polski. Zobaczcie naszą fotorelację.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
QueFestival 2019, fot. Agnieszka Majchrowicz

Quefestival 2019

Tegoroczna, czwarta edycja festiwalu, według organizatorów miała być największą w historii. Dla zgromadzonych fanów hip-hopu, swoje koncerty zagrali wszyscy przedstawiciele wytwórni QueQuality, na czele z Quebonafide. Na scenie pojawili się między innymi: Guzior, Kartky, PlanBe i Deys. Nie zabrakło także zagranicznych gości. Niesamowite koncerty dali ekscentryczny Tommy Cash i rosyjska gwiazda Eldzhey.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
QueFestival 2019, fot. Agnieszka Majchrowicz

Podczas trwania festiwalu zogranizowano specjalną Gaming Zone, gdzie można było zagrać w najnowszą odsłonę FIFY na 300 calowym ekranie, oraz odpocząć na specjalnie przygotowanych leżakach. Za całą strefę odpowiadał Yurkosky, z którym można było porozmawiać, zbić piątkę, lub po prostu zrobić sobie zdjęcie. Dodatkowo dla zainteresowanych była możliwość zakupu ciuchów spod szyldu QueQuality, oraz płyt najróżniejszych raperów z Polski i Europy.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
QueFestival 2019, fot. Agnieszka Majchrowicz

Nie ma wątpliwości, że QueFestival ciągle się rozwija i z roku na rok będzie coraz większy. Podczas festiwalu panuje niepowtarzalna, rodzinna atmosfera i to właśnie tym klimatem festiwal będzie przyciągał słuchaczy z całej Polski. A w przyszłości, kto wie? Może katowicki Spodek będzie już zbyt małym miejscem, aby pomieścić wszystkich festiwalowiczów.

Zobacz także: QueFestival 2019: Festival pozytywnych ludzi – RELACJA

Czwarta edycja QueFestivalu 2019 to już przeszłość. Katowicki spodek wypełnił się fanami Quebonafide i QueQuality, ale także słuchaczami rapu z całej Polski. Zobaczcie naszą fotorelację. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: QueFestival 2019 – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →