kadr z traileru „Move 2: Sen”

Quebonafide w trailerze influencerskiej federacji piłkarskiej Move


22 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Quebonafide i jego hypeman KrzyKrzysztof wystąpili w trailerze promującym turniej piłkarskiej federacji infleuncerskiej Move.

Quebonafide i influencerzy zagrają w piłkę

To już druga edycja wyjątkowego piłkarskiego turnieju influencerów organizowanego przez Move Federation. Tym razem jednak weźmie w nim udział dobrze znana słuchaczom rapu postać, Quebonafide. Na co dzień trenuje on z KTS Weszło, czyli drużyną piłkarską Krzysztofa Stanowskiego. Postać kontrowersyjnego dziennikarza jest tutaj prawdopodobnie kluczowym czynnikiem. Promuje on bowiem federację Move Federation.

No dobrze, ale na czym będzie polegała wyjątkowość turnieju Move? Wszystko rozbija się o zasady. Quebonafide i influencerzy zagrają bowiem na owalnym boisku. Każdy mecz będzie trwał łącznie 20 minut: dwie połowy po 10 minut. Zespoły będą się składać z drużyn sześcioosobowych bez możliwości przeprowadzenia zmiany. Jeżeli zawodnik opadnie z sił i nie będzie mógł kontynuować meczu, jego drużyna będzie musiała grać w osłabieniu. 

Do sieci trafił trailer tego wydarzenia. Występują w nim m.in. Quebonafide i KrzyKrzysztof i który ma pomóc widzom wczuć się w atmosferę turnieju. Ten odbędzie się już 7 października na PreZero Arenie w Gliwicach. Jeśli jednak nie możecie pojawić się wtedy na turnieju, będziecie mieli możliwość obejrzenia transmisji z tego wydarzenia na platformie Canal+ Online. Planujecie sprawdzić jak radzą sobie na tym nietypowym boisku Quebonafide i spółka?

Move 2: Sen

Quebonafide i jego hypeman KrzyKrzysztof wystąpili w trailerze promującym turniej piłkarskiej federacji infleuncerskiej Move. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Quebonafide i influencerzy zagrają w piłkę To już druga edycja wyjątkowego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →