kadr z klipu do utworu „Teen Kasia”

Fani Quebonafide wydali jego nowy album w jego imieniu


02 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fani Quebonafide ze snippetów zamieszczonych na jego Twitterze stworzyli za zgodą rapera album zatytułowany Dla Fanów Galaktyki Mixtape.

Wspólnymi siłami stworzyli płytę

Gdy Quebonafide wysyłając na Twitterze kolejne dema swoich utworów stwierdził, że teraz możemy sami skleić sobie z tego mixtape, nikt nie brał go do końca poważnie. Okazuje się jednak, że raper pisał całkowicie na serio. Z jego propozycji postanowili skorzystać członkowie społeczności Lil Konon. Jeden z moderatorów, Igor Norek, postanowił wybrać najlepsze fragmenty snippetów i zmiksować je, a następnie za zgodą Quebonafide udało się złożyć z nich pełnoprawny projekt. Tytuł Dla Fanów Galaktyki Mixtape nawiązuje do starszych projektów rapera oraz running joke’u fanów, którzy twierdzili, że jego następny album (którym okazało się Romantic Psycho) będzie nosił tytuł Galaktyka. Poniżej znajdziecie całość historii powstawania projektu opisaną na fanpage’u Lil Konon oraz link do projektu.

Quebonafide – Dla Fanów Galaktyki Mixtape

Najpierw Sniffing Gas

Zanim jednak ukazała się pełna wersja Dla Fanów Galaktyki Mixtape, popularny TikToker, latwogang, którego obserwuje na tej platformie ponad milion użytkowników, udostępnił na swoim kanale utwór Sniffing Gas. Jest to singiel znany osobom, które wzięły udział w ostatniej trasie koncertowej Quebonafide. Raper grał bowiem na niej ten utwór stworzony wspólnie z Koreańczykiem, Omega Sapienem. Wspomniany TikToker podjął się zmiksowania utworu, dorzucając urywki z vloga z udziałem Quebonafide i Omega Sapiena. Efekty możecie sprawdzić poniżej.

Quebonafide & Omega Sapien – Sniffing Gas 

Fani Quebonafide ze snippetów zamieszczonych na jego Twitterze stworzyli za zgodą rapera album zatytułowany Dla Fanów Galaktyki Mixtape. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Wspólnymi siłami stworzyli płytę Gdy Quebonafide wysyłając na Twitterze kolejne dema swoich utworów stwierdził, że […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →