kadr z amatorskiego klipu do utworu „Sniffing Gas”

Popularny TikToker za zgodą Quebonafide udostępnia utwór rapera

Obserwuj nas na instagramie:

Jak zapowiedział, tak zrobił. Quebonafide udostępnił TikTokerowi nagrania swojego utworu Sniffing Gas nagranego wspólnie z Omegą Sapienem. Ten zmixował go w studiu i wydał go na swoim kanale.

Sniffing Gas w rękach gwiazdy TikToka

Gdy Quebonafide wysyłając na Twitterze kolejne dema swoich utworów stwierdził, że teraz możemy sami skleić sobie z tego mixtape, nikt nie brał go do końca poważnie. Okazuje się jednak, że raper był całkowicie poważny, a wydawanie jego utworów już się rozpoczęło. Popularny TikToker, latwogang, którego obserwuje na tej platformie blisko milion użytkowników, udostępnił na swoim kanale utwór Sniffing Gas. Jest to singiel znany osobom, które wzięły udział w ostatniej trasie koncertowej Quebonafide. Raper grał bowiem na niej ten utwór stworzony wspólnie z Koreańczykiem, Omega Sapienem. Wspomniany TikToker podjął się zmixowania utworu, dorzucając urywki z vloga z udziałem Quebonafide i Omega Sapiena. I tak otrzymaliśmy pierwszy nowy utwór od polskiego rapera. Czy ostatni? Niestety jest to możliwe. Patrząc na jakość pozostałych nagrań udostępnionych przez Quebonafide, stworzenie z nich brzmiących profesjonalnie utworów będzie niezwykle trudne.

Quebonafide & Omega Sapien – Sniffing Gas

Muzyczna emerytura

Raper, który od dawna komunikuje się głównie za pomocą Twittera, w zeszłym tygodniu postanowił rozwiać wszystkie niepewności dotyczące swojej przyszłości. Parę miesięcy temu zapowiedział bowiem, że choć przechodzi na emeryturę, ma jeszcze sporo nagranych utworów, które być może wyda w formie mixtape’u. Nic takiego się jednak nie stanie. Jako że Twitter ma ograniczenia znaków, postanowiliśmy zebrać oświadczenie Quebonafide w całość:

Zamykamy domniemania. Żadnych solowych rapowych rzeczy ani streamingów nie ma już w planie. Poza tym robię sporo rzeczy, spośród których Miss Ti jest priorytetem, więc dziękuję za przyjęcie – zwłaszcza mochi. Wywiady planowałem, ale nie ma sensu żebym tam szedł, dopóki nie skończę tego co mam w planie. Jeżeli chodzi o numery wyżej. Podejmowałem wiele prób, próbowałem ogarnąć featuringi i zrobić coś zaskakującego, ale poległem. Przegrałem ze swoimi dynamicznie zmieniającymi się stanami psychicznymi. Bez robienia rapu jest mi znacznie lepiej, wywoływało to szereg niepożądanych reakcji. Właściwie to każdy moment uniesienia jak ten teraz je wywołuje, ale i tak często temu ulegam. Tak czy inaczej aktualnie skupiam się na tworzeniu rzeczy incognito wiodąc spokojne życie na wsi i próbuję rozwiązać kilka zagadek. Oby się udało. Ściskam.

W dalszych wiadomościach raper udostępnił demówki swoich utworów, a także dał fanom zezwolenie na sklejenie kolejnych utworów. Pełną analizę oświadczeń Quebonafide znajdziecie tutaj.

Jak zapowiedział, tak zrobił. Quebonafide udostępnił TikTokerowi nagrania swojego utworu Sniffing Gas nagranego wspólnie z Omegą Sapienem. Ten zmixował go w studiu i wydał go na swoim kanale. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →