zdjęcie promujące trasę Psycho Relations

To jeszcze nie koniec? Ostatni, tajemniczy koncert Quebonafide prawdopodobnie się odbędzie


06 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Za pośrednictwem swojego Twittera Quebonafide zasugerował, że ostatni, tajemniczy koncert z pożegnalnej trasy jednak prawdopodobnie się odbędzie.

Psycho Relations raz jeszcze

Pożegnanie Quebonafide z rapem przeciąga się. Jego ostatnią trasę koncertową, Psycho Relations, miał wieńczyć tajemniczy koncert oznaczany wówczas jako TBA. Mijały jednak kolejne tygodnie, a ogłoszenia dotyczącego występu na próżno było szukać. W pewnym momencie raper przyznał wreszcie, że prawdopodobnie tajemniczy koncert się nie odbędzie, a występ podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku, był jego ostatnim solowym występem w karierze. Dziś okazało się, że niekoniecznie jest to prawda. Quebonafide dał nadzieję swoim fanom, pisząc o tym, że tajemnicze show prawdopodobnie się jednak odbędzie. Kiedy, gdzie? Tego na ten moment nie wiemy. To, co na ten moment jest pewne, to że zainteresowanie występem będzie ogromne, a Quebo z pewnością przygotuje coś specjalnego na swój pożegnalny koncert.

Tweet na profilu Jakuba Grabowskiego

Rapowa emerytura Quebonafide

Ogłoszenie tajemniczego koncertu jest o tyle niespodziewane, że nie tak dawno Quebonafide otwarcie pożegnał się z fanami na Twitterze, opowiadając o powodach swojej decyzji oraz dzieląc się demówkami utworów, które miały w domyśle trafić na pożegnalny mixtape. Wydał go jednak w końcu nie sam raper, a jego fani, za zgodą Quebonafide, mixując wokale i tworząc projekt Dla fanów Galaktyki Mixtape. Miał to być ostatni rozdział rapowej historii Que. Jak widać, raper zmiennym jest i jego pożegnanie ze sceną potrwa prawdopodobnie nieco dłużej niż nam się początkowo wydawało.

Za pośrednictwem swojego Twittera Quebonafide zasugerował, że ostatni, tajemniczy koncert z pożegnalnej trasy jednak prawdopodobnie się odbędzie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Psycho Relations raz jeszcze Pożegnanie Quebonafide z rapem przeciąga się. Jego ostatnią trasę koncertową, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →