Quebonafide wystąpi podczas imprezy sylwestrowej


30 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mimo, że do końca roku zostały jeszcze dwa miesiące, pojawiają się już pierwsze propozycje, jak spędzić ostatni dzień 2019 roku. Podczas jednej z imprez wystąpi Quebonafide. Sprawdźcie szczegóły.

W tym roku Quebonafide nie pojawiał się na scenie zbyt często, dlatego każdy ogłoszony przez niego koncert wzbudza duże zainteresowanie. W ostatnich miesiącach można go było zobaczyć na Orange Warsaw Festivalu 2019, Hip-Hop Festiwalu 2019 w Szczecinie oraz podczas organizowanego przez jego wytwórnię QueFestivalu 2019.

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl
fot. Agnieszka Majchrowicz

Quebonafide na sylwestrowej imprezie w Gdańsku

Ciechanowskiego rapera na pewno będzie można zobaczyć na żywo jeszcze raz. Agencja Illegalbreaks organizuje swoją imprezę sylwestrową. Huczne pożegnanie roku odbędzie się w Centrum Stocznia Gdańska, a gwiazdą wieczoru będzie właśnie Quebonafide.

Quebonafide na imprezie sylwestrowej w Gdańsku

Sylwester w Centrum Stocznia Gdańsk – bilety

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, natomiast występ Quebonafide zaplanowany jest na 22:50. Niebawem poznamy więcej szczegółów o supporcie i afterparty, jednak już teraz możecie zaopatrzyć się w wejściówki.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Ceny zaczynają się już od 99 zł i znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Jeśli nie macie jeszcze planów na spędzenie tegorocznego Sylwestra, to może być idealna propozycja. Warto jednak nie zwlekać z zakupem biletów.


Zobacz także:

QueFestival 2019. Festiwal pozytywnych ludzi – relacja

QueFestival 2019 – fotorelacja

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.