kadr z klipu do utworu „Król Smok"

Słoń zaprezentuje EP-kę i rozpocznie zbiórkę crowdfundingową


06 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Słoń zapowiedział nową EP-kę zatytułowaną Zero Absolutne, a także zbiórkę na drugą część gry komputerowej M.E.A.T., którą współtworzy.

Muzyka łączy się z gamingiem

O tym, że Słoń jest fanem gier komputerowych, wiadomo nie od dzisiaj. Dało się to wyczuć, chociażby na podstawie tekstów jego utworów. Gdy w 2020 roku rozpoczął swoją działalność w tej branży, nie było to zaskoczeniem, jednak wszyscy byli ciekawi efektów jego współpracy z niezależnym studiem Trippin Beats. Jej efektem była gra RPG M.E.A.T. Teraz przyszedł czas na kontynuację, a wraz z nią na nową muzykę od Słonia. Jak zapowiedział raper, już jutro (7 listopada) ukaże się pierwszy singiel Zero Absolutne, promujący EP-kę o tym samym tytule. Rozpocznie się także zbiórka crowdfundingowa na produkcję drugiej części gry. M.E.A.T. 2 o podtytule Absolute Zero będzie rozgrywką w stylu first person shooter (boomer shooter w stylu retro – czytamy na stronie). Co ciekawe, Słoń przygotował autorską ścieżkę dźwiękową do gry, a także dubbing, w którym wsparli go raperzy z holenderskiej grupy DOPE D.O.D. Wszelkie informacje dotyczące powstawania gry, a także zbiórki trafią jutro na tę stronę.

Snippet utworu Zero Absolutne

Słoń zagra w Toruniu!

Pierwsza okazja, by usłyszeć na żywo materiał z EP-ki Zero Absolutne może przydarzyć się już 24 listopada. Wtedy to Słoń zagra koncert w toruńskim klubie Lizard King. Z pewnością zaprezentuje na nim materiał ze swojego ostatniego albumu, na którym znalazły się takie utwory jak Złoń, X, Clint Eastwood, ale nie zabraknie też miejsca na największe hity Sicario, Puzzle czy Yeah Bwoy. Bilety na koncert Słonia w Toruniu są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Słoń zapowiedział nową EP-kę zatytułowaną Zero Absolutne, a także zbiórkę na drugą część gry komputerowej M.E.A.T., którą współtworzy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Muzyka łączy się z gamingiem O […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →