kadr z teledysku „Europathic"

Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze


22 września 2022

Podziel się newsem:

Europejska scena horrorcore’owa stworzyła wspólny utwór. Wśród zaproszonych do projektu znalazł się Słoń jako jedyny polski raper.

Słoń gościem w międzynarodowym projekcie

Na początku tygodnia ukazał się singiel Europathic czeskiego duetu Sodoma Gomora. Wspomniany utwór to cypher łączący horrorcore’owców z różnych krajów Europy, w tym Niemiec, Serbii, Holandii czy Słowacji. Oprócz gospodarzy w Europathic wystąpili: Dope D.O.D., Astral One, Byzo, G-ko oraz Słoń. Za produkcję bitu odpowiadają Veilbreak i Malcuth. Drugi z wymienionych wykonał także mix utworu, a masteringu podjął się GAEX.

Zobacz: Słoń: „Kiedy wszedłem w gamedev, moje podejście do gier diametralnie się zmieniło” [W co ty grasz? #2]

Piosence towarzyszy teledysk, który również powstał dzięki osobom z różnych państw. W zarejestrowanie ujęć byli zaangażowani Szerszeń, Steve B., Hector Garcia Martin i Lubomír Krupka.

Sodoma Gomora feat. Słoń, G-ko, Dope D.O.D., Byzo, Astral One – Europathic

Singiel Europathic promuje krążek Resuerekce, który dziś trafił na rynek. Godzinne wydawnictwo składa się z czternastu piosenek i jednego dodatkowego utworu. Autorzy opisują materiał jako „wypełniony czystym horrorcorem, emocjami, czarnym humorem i mrożącymi krew w żyłach historiami”.

Sodoma Gomora – Resuerekce – odsłuch albumu

Słoń i Dope D.O.D. już ze sobą współpracowali

Holenderska grupa właściwie od początku swojej działalności była mocno powiązana z Polską. Raperzy wielokrotnie podkreślali sympatię do kraju nad Wisłą oraz tutejszego fanbase’u. W 2020 powiązania z polską sceną się wzmocniły. Wówczas na rynku ukazała się EP-ka we współpracy ze Słoniem. Sick6six to półgodzinny projekt, w którego skład wchodzi osiem piosenek.

Na krążku, oprócz gospodarzy, mogliśmy usłyszeć również gościnne występy. Na Sick6six wystąpili także Wombat, Profesor Smok, Simon Roofless oraz DJ Soina. Jednym z singli promujących materiał był Xmas 2019. Teledysk do wspomnianego utworu obejrzano ponad cztery miliony razy.

Słoń x Dope D.O.D. – Sick6six – odsłuch albumu

Europejska scena horrorcore’owa stworzyła wspólny utwór. Wśród zaproszonych do projektu znalazł się Słoń jako jedyny polski raper. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →