kadr z teledysku „BDF Cypher 22”

Słoń przedstawia zawodników Brain Dead Familii w nowym cypherze


06 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Brain Dead Familia wciąż nie narzeka na braki w szeregach. Słoń postanowił przedstawić aktualny skład BDF-u w specjalnym cypherze.

Słoń i Brain Dead Familia w jednym numerze

Wczoraj na kanale Brain Dead Familii ukazał się BDF Cypher 22. Dzięki niemu Słoń przedstawił aktualny skład ekipy. Oprócz autora Chorych Melodii w BDF Cypherze 22 wystąpili Profesor Smok, Piotr Cartman, Mati Ważny, Ambro Fiszoski, popiół to kot i Leny Da Fam. Produkcją singla zajęli się The Returners, natomiast teledysk wykonał Szerszeń.

Słoń feat. Piotr Cartman, Profesor Smok, Mati Ważny, Ambro Fiszoski, Deadmen Crew – BDF Cypher 22

Zobacz: Słoń: “Kiedy wszedłem w gamedev, moje podejście do gier diametralnie się zmieniło” [W co ty grasz? #2]

Ostatnim razem, gdy Słoń wraz z Brain Dead Familią pracowali grupą, ukazał się krążek BDF REPRESENT. Album trafił na rynek w listopadzie zeszłego roku. Wówczas mogliśmy jeszcze usłyszeć w projekcie takich raperów, jak Floral Bugs czy Opał. Materiał składa się z czternastu piosenek w różnych konfiguracjach. Znalazły się tam takie kooperacje, jak Floral, Opał i Profesor Smok czy Słoń z Dope DOD. Tracklistę zasiliły również solowe numery pojedynczych reprezentantów. Materiał promowały m.in. Ćmy, Sierść, Chamber czy Posse Cut. Nie wiadomo, czy BDF Cypher 22 również zapowiada kolejny większy projekt od Brain Dead Familii.

Brain Dead Familia – BDF Represent – odsłuch albumu

Słoń i Marta Nizio-Siara gośćmi w Rap Backstage

Założyciel BDF wystąpił u boku swojej menedżerki Marty Nizio-Siary w programie Rap Backstage. Raper i założycielka agencji bookingowo-artystycznej Bashesh rozmawiali z Krzysztofem Nowakiem oraz Marcinem Flintem m.in. o tym, jak wyglądały ich początki oraz jak rozdzielają życie zawodowe od prywatnego. Poruszony został również temat Borixona i Tedego czy potencjalnej kobiety w wytwórni Brain Dead Familia. Rozmowa dostępna jest na platformach streamingowych oraz na YouTube.

Brain Dead Familia wciąż nie narzeka na braki w szeregach. Słoń postanowił przedstawić aktualny skład BDF-u w specjalnym cypherze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Słoń i Brain Dead Familia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →