materiały prasowe

Opał promuje składankę „BDF REPRESENT” singlem „OPcy”


18 października 2021

Podziel się newsem:

Ekipa Brain Dead Familia kontynuuje promocję nadchodzącego wspólnego projektu – BDF REPRESENT. W Internecie pojawił się teledysk do utworu OPcy Opała.

Opał z solowym numerem na składance BDF REPRESENT

Utwór OPcy to drugi singiel promujący projekt ekipy BDF. Autorem bitu do piosenki jest Chubeats. Opał jest pierwszym raperem, który przedstawił solowy utwór ze wspólnej płyty. Teledysk ekipy Distort Media w reżyserii Adriana Kawy opublikowano na kanale VOODOO PEOPLE – oficjalnym kanale współautora Połączeń.

Opał – OPcy

Brain Dead Familia ze wspólnym projektem

Ekipa BDF poinformowała o albumie w zeszłym tygodniu tygodniu razem z singlem Posse Cut. BDF REPRESENT składać się będzie z czternastu premierowych utworów.

Zobacz: Czy Wojna Totalna Słonia to najważniejszy utwór tego roku? Wszystko na to wskazuje

Wśród zaangażowanych raperów, oprócz oczywiście Słonia i Opała, jest Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Chubeats odpowiedzialny jest za produkcję wszystkich bitów na płycie, natomiast gościnnie pojawią się DJ Soina, Dope DOD oraz Groov z zespołu Drown My Day. Premierę BDF REPRESENT zaplanowano na 26 listopada.

Brain Dead Familia Słoń wspólna płyta
BDF Represent, okładka płyty

Album BDF dostępny w preorderze

W sklepie Vulgarus ciągle trwa preorder nadchodzącego projektu Brain Dead Familii. Oprócz płyty słuchacze mogą zaopatrzyć się w dedykowany merch lub pakiet z częścią dyskografii Słonia. Wariant przedpremierowy zawiera także silikonową opaskę na nadgarstekbonusową płytę CD, na której znajdą się instrumentalne wersje utworów. Preorder zostanie zamknięty 22 listopada, natomiast wysyłkę zamówień zaplanowano trzy dni później. W Internecie dostępna jest również tracklista projektu.

BDF REPRESENTtracklista

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor Smok – Ćmy
03. Mati Ważny – GAMBOL
04. Słoń – Sierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj Soina – Freak Show
06. Opał – OPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN – Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj Soina – Z Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber
10. Floral Bugs, Dj Soina – Biggie
11. Słoń, Dope DOD – MONSTER
12. KODEIN – Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day) – Jihad

Słoń i Marta Nizio-Siara gośćmi w Rap Backstage

Założyciel BDF wystąpił u boku swojej menedżerki Marty Nizio-Siary w programie Rap Backstage. Raper i założycielka agencji bookingowo-artystycznej Bashesh rozmawiali z Krzysztofem Nowakiem oraz Marcinem Flintem m.in. o tym, jak wyglądały ich początki oraz jak rozdzielają życie zawodowe od prywatnego. Poruszony został również temat Borixona i Tedego czy potencjalnej kobiety w wytwórni Brain Dead Familia. Rozmowa dostępna jest na platformach streamingowych oraz na YouTube.

Ekipa Brain Dead Familia kontynuuje promocję nadchodzącego wspólnego projektu – BDF REPRESENT. W Internecie pojawił się teledysk do utworu OPcy Opała. Opał z solowym numerem na składance BDF REPRESENT Utwór OPcy to drugi singiel promujący projekt ekipy BDF. Autorem bitu do piosenki jest Chubeats. Opał jest pierwszym raperem, który przedstawił solowy utwór ze wspólnej płyty. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →