kadr z teledysku „Sny, euforia i łzy"

Maj to nie czas na awantury. H4J4, czyli Opał i Floral Bugs, zmieniają plany wydawnicze

Obserwuj nas na instagramie:

Duet H4J4, czyli Floral Bugs i Opał, poinformował o nagłych zmianach wydawniczych związanych z albumem. Krążek, który ukaże się nakładem QueQuality, nie pojawi się na rynku w pierwotnie założonym terminie.

Opał i Floral Bugs przekładają premierę albumu H4J4

Wczoraj w mediach społecznościowych duetu H4J4 opublikowano post informujący o zmianach dotyczących wspólnej płyty Floral Bugsa i Opała. Jak podali raperzy, premiera albumu H4J4 nie ukaże się w pierwotnym terminie, czyli 20 maja, a dopiero 3 czerwca. Decyzja zapadła w związku ze “skomplikowaną formą wydania”. Wraz z informacją o przesunięciu publikacji krążka, autorzy odsłonili pełną tracklistę.

Zobacz: Opał i Floral Bugs wymieniają tylko trzy rzeczy w nowym singlu. Album coraz bliżej

Doskonale wiemy, że ta decyzja może wywołać wśród Was wiele emocji i wpłynąć na Wasze nastroje, dlatego z tego miejsca chcielibyśmy wszystkich serdecznie przeprosić. Gwarantujemy, że każda osoba która zamówiła album w przedsprzedaży otrzyma go na czas.

Na osłodę całej sytuacji chcielibyśmy zaprezentować Wam kompletną tracklistę projektu H4J4 wraz z goścmi. Dla wszystkich, którzy nam zaufali i złożyli swoje zamówienie przed premierą czeka muzyczna niespodzianka.

– czytamy w poście (pisownia oryginalna)

H4J4 – H4J4 – tracklista albumu

 1. Monochrom prod. APmg
 2. Esencja prod. @atutowy
 3. Sny, euforia i łzy feat. Cooks prod. Gibbs
 4. Kropla prod. APmg
 5. Czarny neon prod. @atutowy
 6. Przeciwdeszczowy płacz feat. Janek prod. @atutowy
 7. The generacja prod. 4Money
 8. Walka z cieniem prod. Favst
 9. Schron prod. Jonatan
 10. Jaśmin prod. 4Money x Favst
 11. Psie serce prod. Jonatan
opał i floral bugs
wizualizacja okładki albumu razem z kredkami, QueQuality 2022

Płyta dostępna jest w przedsprzedaży

Wraz z przeniesieniem premiery wydłuża się również czas na zakupienie albumu Floral Bugsa i Opała. H4J4 dostępna jest w czterech pakietach. Podstawowy z nich zawiera album, wlepy, autografy, kredki H4J4 oraz dwa dodatkowe utwory po przejściu gry kryjącej się za QR kodem. Pakiet deluxe oferuje jeszcze latawiec. W najbardziej obfitym zestawie dołączono również zośkę oraz bluzę. Dostępne jest także wariant z koszulką.

H4J4 (czyt: HAJA): znaczenia:
rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) gw. (Górny Śląsk) awantura, kłótnia przykłady: (1.1) Po koncercie pod klubem rozpętała się HAJA. → Po koncercie pod klubem rozpętała się wielka awantura.
synonimy: (1.1) gw. (Górny Śląsk) larmo

– czytamy w opisie albumu

Duet H4J4, czyli Floral Bugs i Opał, poinformował o nagłych zmianach wydawniczych związanych z albumem. Krążek, który ukaże się nakładem QueQuality, nie pojawi się na rynku w pierwotnie założonym terminie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →