Kadr z teledysku „Schron”

Nowy singiel Opała i Floral Bugsa – sprawdź „Schron”


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni QueQuality pojawił się drugi singiel duetu H4J4, który współtworzą Opał i Floral Bugs. Sprawdź!

H4J4 (Opał/Floral Bugs) – Schron

Produkcją video zajął się King Yeti. Reżyserem był Edward Grygianiec. Bit do kawałka wyprodukował Jonatan, który odpowiada także za mix i master. Zdjęcia są autorstwa Bartosza Chilińskiego.

Po Walce z cieniem kolejnym singlem zapowiadającym wspólny album Opała i Floral Bugsa jest Schron. Sprawdźcie koniecznie nowy numer H4J4 – to potężny, emocjonalny banger na bicie Jonatana, okraszony świetnym refrenem.

– czytamy w informacji prasowej

Opał i Floral Bugs jako H4J4

Na początku tego roku Opał podzielił się informacją, że szykuje nową płytę w kooperacji z Floral Bugsem. Nie wiedzieliśmy wtedy jednak, że będą występować wspólnie jako duet H4J4. Nazwę zapożyczono ze śląskiej gwary. Dokładna etymologia jest podana na stronie preorderu:

H4J4 (czyt: HAJA): znaczenia:

rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) gw. (Górny Śląsk) awantura, kłótnia przykłady: (1.1) Po koncercie pod klubem rozpętała się HAJA. → Po koncercie pod klubem rozpętała się wielka awantura.

synonimy: (1.1) gw. (Górny Śląsk) larmo

Raperzy przenieśli oprócz tego swoją działalność pod szyld wytwórni QueQuality – wcześniej należeli do Brain Dead Familii. Pod nowym pseudonimem wystartowali z preoderem płyty, której premiera jest datowana na 20 maja. Jak do tej pory podzielili się dwoma singlami zwiastującymi wydawnictwo: tytułowym Schronem oraz wcześniejszej Walce z cieniem.

H4J4 (Opał/Floral Bugs) – Walka z cieniem (prod. Favst)

Jeśli zdecydujecie się na zakup fizycznej kopii krążka w przedsprzedaży, otrzymacie także wlepki, autograf, dwa bonus tracki, kredki oraz unikatowe zdjęcie artystów wykonane podczas pracy nad albumem.

opał i floral bugs
wizualizacja okładki albumu razem z kredkami, QueQuality 2022

Przeczytaj także: Miły ATZ publikuje singiel Money Move – gościnnie Dziarma

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni QueQuality pojawił się drugi singiel duetu H4J4, który współtworzą Opał i Floral Bugs. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Kup bilety na premierowy koncert Kleszcza

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →