Kadr z teledysku „Schron”

Nowy singiel Opała i Floral Bugsa – sprawdź “Schron”


21 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni QueQuality pojawił się drugi singiel duetu H4J4, który współtworzą Opał i Floral Bugs. Sprawdź!

H4J4 (Opał/Floral Bugs) – Schron

Produkcją video zajął się King Yeti. Reżyserem był Edward Grygianiec. Bit do kawałka wyprodukował Jonatan, który odpowiada także za mix i master. Zdjęcia są autorstwa Bartosza Chilińskiego.

Po Walce z cieniem kolejnym singlem zapowiadającym wspólny album Opała i Floral Bugsa jest Schron. Sprawdźcie koniecznie nowy numer H4J4 – to potężny, emocjonalny banger na bicie Jonatana, okraszony świetnym refrenem.

– czytamy w informacji prasowej

Opał i Floral Bugs jako H4J4

Na początku tego roku Opał podzielił się informacją, że szykuje nową płytę w kooperacji z Floral Bugsem. Nie wiedzieliśmy wtedy jednak, że będą występować wspólnie jako duet H4J4. Nazwę zapożyczono ze śląskiej gwary. Dokładna etymologia jest podana na stronie preorderu:

H4J4 (czyt: HAJA): znaczenia:

rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) gw. (Górny Śląsk) awantura, kłótnia przykłady: (1.1) Po koncercie pod klubem rozpętała się HAJA. → Po koncercie pod klubem rozpętała się wielka awantura.

synonimy: (1.1) gw. (Górny Śląsk) larmo

Raperzy przenieśli oprócz tego swoją działalność pod szyld wytwórni QueQuality – wcześniej należeli do Brain Dead Familii. Pod nowym pseudonimem wystartowali z preoderem płyty, której premiera jest datowana na 20 maja. Jak do tej pory podzielili się dwoma singlami zwiastującymi wydawnictwo: tytułowym Schronem oraz wcześniejszej Walce z cieniem.

H4J4 (Opał/Floral Bugs) – Walka z cieniem (prod. Favst)

Jeśli zdecydujecie się na zakup fizycznej kopii krążka w przedsprzedaży, otrzymacie także wlepki, autograf, dwa bonus tracki, kredki oraz unikatowe zdjęcie artystów wykonane podczas pracy nad albumem.

opał i floral bugs
wizualizacja okładki albumu razem z kredkami, QueQuality 2022

Przeczytaj także: Miły ATZ publikuje singiel Money Move – gościnnie Dziarma

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni QueQuality pojawił się drugi singiel duetu H4J4, który współtworzą Opał i Floral Bugs. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins H4J4 (Opał/Floral Bugs) – Schron […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →