kadr z teledysku

Brain Dead Familia w natarciu. Kolejny singiel w sieci


09 listopada 2021

Podziel się newsem:

Chamber to kolejny singiel promujący BDF Represent. W utworze wystąpiło czterech zawodników wytwórni Brain Dead Familia.

Brain Dead Familia z nowym klipem

Reprezentacja BDF w składzie: Słoń, Opał, Mati Ważny oraz KODEIN połączyli siły w singlu Chamber. Za produkcję bitu do utworu odpowiada Chubeats, który jest autorem wszystkich podkładów na BDF Represent. Wyprodukowaniem teledysku zajęła się ekipa 9LITER FILMY na czele z Błażejem Jankowiakiem, autorem scenariusza i reżyserem wideoklipu.

Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber

BDF Represent już w listopadzie

Brain Dead Familia zaplanowała premierę BDF Represent na 26 listopada. W sprzedaży dostępny jest preorder, który zostanie zamknięty cztery dni przed premierą krążka. Preorderowa wersja projektu zawiera gratisową płytę z wersjami instrumentalnymi oraz silikonową opaskę na nadgarstek.

Zobacz: Brain Dead Familia niedługo wyda wspólną płytę. Jest już pierwszy singiel

Album można kupić także z merchem przygotowanym specjalnie na potrzeby wspólnego projektu zawodników Brain Dead Familli. Do sprzedaży trafiły bluzy, koszulki oraz czapki. BDF Represent dostępne jest również w pakietach z płytami reprezentatów BDF.

Na zawartość materiału BDF REPRESENT składa się czternaście premierowych utworów, w których usłyszymy takich raperów jak: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Za produkcje wszystkich beat’ów odpowiedzialny jest Chubeats, a gościnnie na albumie można usłyszeć Dj’a Soinę, Dope DOD oraz Groov’a z zespołu Drown My Day.

Zapowiada wydawnictwo.

BDF REPRESENT – tracklista

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor Smok – Ćmy
03. Mati Ważny – GAMBOL
04. Słoń – Sierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj Soina – Freak Show
06. Opał – OPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN – Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj Soina – Z Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber
10. Floral Bugs, Dj Soina – Biggie
11. Słoń, Dope DOD – MONSTER
12. KODEIN – Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day) – Jihad

Brain Dead Familia Słoń nowy singiel
Okładka albumu BDF REPRESENT

Słoń i Marta Nizio-Siara gośćmi w Rap Backstage

Założyciel Brain Dead Familli wystąpił razem z Martą Nizio-Siarą w podcaście Rap Backstage. Duet rozmawiał z Krzysztofem Nowakiem oraz Marcinem Flintem m.in. o Borixonie i TDF-ie, potencjalnej kobiecie w BDF czy rozdzielaniu życia zawodowego od prywatnego. Rozmowa jest dostępna na platformach streamingowych oraz kanale YouTube IDĘWTANGO.

Słoń wystąpi w Zabrzu

20 listopada w Zabrzu w CK Wiatrak wystąpi Słoń. Razem z raperem na scenie pojawi się DJ Soina. Bilety można zakupić za pośrednictwem Biletomat.pl.

Chamber to kolejny singiel promujący BDF Represent. W utworze wystąpiło czterech zawodników wytwórni Brain Dead Familia. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Brain Dead Familia […]

Słoń | 20 listopada Zabrze

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →