Chris Carson i DJ Soina na “Olimp” zaprosili prawie 30 raperów


05 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Olimp na wydawniczym horyzoncie zarysowuje się coraz wyraźniej. Główni autorzy tego producenckiego albumu, czyli Chris Carson i DJ Soina, przed kilkoma dniami odkryli już wszystkie karty realizowanego w duecie projektu.

Producencki Olimp duetu Chris Carson x DJ Soina już w przyszłym miesiącu

Ostatnie miesiące uznać można na mały wysyp producenckich rapowych albumów. We wrześniu swój wyczekiwany FEAT. zaprezentował Magiera. W tym samym miesiącu, przygotowany w towarzystwie kilkudziesięciu raperów i wokalistów SOUCE wypuścił także Deemz. W listopadzie natomiast wydawnictwo o podobnym charakterze przedstawią Chris Carson i DJ Soina. Świeżo zawiązany producencki duet informację o wspólnym albumie przekazał już na wiosnę. W tamtym czasie zaprezentowano również pierwszy zwiastun Olimpu. Była to singlowa Puca, którą wspólnie nagrali Paluch, Young Igi i Koldi. Wraz z jej publikacją gospodarze numeru poczynili zapowiedź, że na materiale, który wspólnie tworzą takich: “niespodzianek i nieoczywistych połączeń będzie więcej”.

Kolejnymi singlami zapowiadającymi Olimp duet Chris Carson x DJ Soina udowodnił natomiast, że nie są to żadne obietnice bez pokrycia. W numerze Biba obok siebie spotkali się TEDE i Wac Toja. Ostatni zaprezentowany na ten moment numer Freeze to już z kolei zestawienie Majora SPZ z Kobikiem. A co jeszcze czeka nas na płycie Olimp?

Na krążku usłyszeć można 27 raperów z całej Polski, są tutaj przedstawiciele zarówno starej jak i nowej szkoły, mamy storytellingi, utwory zawierające mityczny przekaz jak i imprezowe bangery. Mówiąc krótko: każdy znajdzie coś dla siebie

– zapowiadają autorzy albumu Olimp.

Chris Carson x Dj Soina feat. Paluch, Young Igi, Koldi – Puca

Chris Carson i DJ Soina prezentują tracklistę albumu Olimp

Pokaźne grono raperów zaproszonych na Olimp Chris Carson i DJ Soina obwieścili już jakiś czas temu. Przed kilkoma dniami natomiast twórcy albumu zaprezentowali jego tracklistę, z której dowiadujemy się, w jakich konfiguracjach poszczególni raperzy nagrywali numery na Olimp. Tym sposobem wiemy już, że na zapowiedzianej na listopad płycie usłyszymy wspólny numer donGURALesko i Shelleriniego czy też Opała i Floral Bugsa. Do tego dochodzą kawałki, w których obok siebie pojawiają się Kabe i PlanBe, a także ZBUKU i Jano Polska Wersja. To oczywiście nie wszystko.

Na Olimp ze swoimi kawałkami weszli bowiem również, Kaz Bałagane, Dwa Sławy, Młody Dron, Tau oraz Słoń. Na tych ksywach lista zaproszonych przez duet Chris Carson x Dj Soina się nie kończy! O wszystkich obecnych na albumie Olimp dowiecie się z poniżej zamieszczonej tracklisty. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 12 listopada. Do tego czasu, pierwsza płyta, jaką wspólnie zrealizowali Chris Carson i DJ Soina, będzie dostępna w przedsprzedaży na stronie miejskamuzyka.pl.

Chris Carson x Dj Soina - Olimp
Chris Carson x Dj Soina – Olimp – okładka albumu

Chris Carson x Dj Soina – Olimp – tracklista

 1. Olimp (feat. Opał, Floral Bugs)
 2. 1UP (feat. donGURALesko, Shellerini)
 3. Biba (feat. Tede, Wac Toja)
 4. Freeze (feat. Kobik, Major SPZ)
 5. Bolesław Krzywousty (feat. Kaz Bałagane)
 6. Puca (feat. Paluch, Young Igi, Koldi)
 7. Chmury (feat. Kabe, PlanBe)
 8. Boutique (feat. Dwa Sławy)
 9. Wenus (feat. Sztoss, DMN)
 10. Równy start (feat. ZBUKU, Jano Polska Wersja)
 11. Krzeseł (Mówię rację) (feat. Amen)
 12. Pożar (feat. Frosti, Berson)
 13. Buszek (feat. Młody Dron)
 14. Bon Appetit (feat. Tau)
 15. Piszę to dla zmarłej babci (feat. Lurza)
 16. M.E.A.T. (Remix) (feat. Słoń)

Promowana singlami “Puca”, “Biba” i “Freeeze” producencka płyta duetu Chris Carson x DJ Soina ukaże się w listopadzie.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →