kadr z teledysku „TURBOROWER / NWS”

Niepublikowany nigdy wcześniej numer Rogala DDL pojawił się w sieci


04 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Chris Carson wrzucił do sieci niepublikowany wcześniej utwór nagrany z Rogalem DDL. Singiel powstał kilka lat temu, jednak dopiero teraz producent zdecydował się na publikację.

Chris Carson przypomina o Rogalu DDL

W zeszły piątek Chris Carson postanowił podzielić się ze słuchaczami niepublikowanym nigdzie singlem, w którym wystąpił Rogal DDL. Producent współpracujący m.in. z Paluchem nie skomentował publikacji w żaden sposób, jedynie dopisał na końcu posta, że utwór “jest nasz”, tj. słuchaczy.

Zobacz: Step Records skończyło piętnaście lat. Oto ważne płyty z katalogu

Utwór Untit777ed trafił na SoundClouda, gdzie odsłuchano go ponad szesnaście i pół tysiąca razy. Chris Carson, oprócz produkcji muzyki, odpowiada także za mix i mastering utworu. Singiel w żaden sposób nie zapowiada powrotu Rogala DDL na scenę.

Chris Carson x Rogal DDL – Untit777ed

Powyższy utwór może być dopiero jednym z kilku niepublikowanych singli DDL-a. W maju TPS zapewniał, że również ma na dysku jedną niewydaną piosenkę.

Cztery lata bez Rogala

Ostatnim opublikowanym albumem Rogala jest wydany w czerwcu 2018 roku ANtY. Materiał ukazał się nakładem Step Records, a obok Rogala wystąpili m.in. Kaczor BRS, Dixon37, Peja i Damian WSM. Po wydaniu płyty raper pojawił się jeszcze kilka razy w formie gościnnej, po czym słuch po nim zaginął.

ANtY, bo taki tytuł nosi album, to mocny i bezkompromisowy materiał ukazujący ciemne strony miejskiego życia. Większość produkcji na krążku to dzieło samego Rogala, którego wsparli Klimson i DJ Gondek

– czytamy w opisie płyty.

Rogal DDL – ANtY – odsłuch albumu

Debiutancki album Rogala, Dzi*ki Dragi Lasery, pojawił się na rynku w 2015 roku. Następnie raper wydał Nielegale 215, 216 i 217. W dyskografii nawijacza związanego z Ciemną Strefą jest również krążek nagrany w duecie z Fazim zatytułowany To koniec oraz Eeerror jako AAAWARIA w składzie Rogal, Olo i Scroot. Oprócz debiutu wszystkie wspomniane albumy ukazały się w 2017 roku.

Chris Carson wrzucił do sieci niepublikowany wcześniej utwór nagrany z Rogalem DDL. Singiel powstał kilka lat temu, jednak dopiero teraz producent zdecydował się na publikację. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →