kadr z teledysku „Całe lato"

Tede i Chris Carson całe lato przesiedzieli na osiedlu


02 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tede publikuje nowy utwór na pożegnanie wakacji. Warszawiak połączył siły z Chrisem Carsonem.

Tede i Chris Carson we wspólnym numerze

Dziś w południe na kanale TEDEWIZJA ukazał się kolejny teledysk Tedego. Tym razem stołeczny raper nagrał utwór z Chrisem Carsonem, który w swojej karierze długo współpracował m.in. z Paluchem.

Zobacz: Życie jest Tedenovelą? Tede wypuścił nowy singiel

Nad utworem czuwał również Sir Mich, który wykonał mastering. Razem z Carsonem zadbał także o mix piosenki. Klip do singla Całe lato nakręcili Szerszeń oraz Master Vision. Utwór promuje nadchodzący projekt Granieckiego, czyli 3H: Hajs Hajp Hejt.

Tede & Chris Carson – Całe lato

Zanim klip trafił do sieci, kulisy jego powstania mogliśmy śledzić w ostatnim odcinku Tedenoveli. Z prawie dwudziestominutowego epizodu dowiadujemy się, gdzie kręcono ujęcia oraz gdzie mieszkał Jacek Graniecki w młodości. To już jedenasty odcinek pierwszego sezonu.

TEDENOVELA – NASZA WSPÓŁPRACA ZAGROŻONA, LETNIAK Z CHRISEM CARSONEM, WYCIECZKA Z BIG BOYEM [S01E11]

Tede wkrótce wystąpi we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

TDF miał wystąpić we Wrocławiu jeszcze w te wakacje, jednak impreza została przesunięta. Teraz Tede oferuje doznanie S.P.O.R.T.-u w klubie Bezsenność przy ul. Ruskiej 51 w niedzielę 23 października. Start imprezy zaplanowano na 21:00. Wejściówki na koncert Tedego we Wrocławiu dostępne są w Biletomat.pl. W sprzedaży znajdziecie wyłącznie ostatnią pulę biletów, więc nie zwlekajcie z zakupem!Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Tede publikuje nowy utwór na pożegnanie wakacji. Warszawiak połączył siły z Chrisem Carsonem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tede i Chris Carson we wspólnym numerze Dziś w południe na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →