kadr z teledysku „Całe lato"

Tede i Chris Carson całe lato przesiedzieli na osiedlu


02 września 2022

Podziel się newsem:

Tede publikuje nowy utwór na pożegnanie wakacji. Warszawiak połączył siły z Chrisem Carsonem.

Tede i Chris Carson we wspólnym numerze

Dziś w południe na kanale TEDEWIZJA ukazał się kolejny teledysk Tedego. Tym razem stołeczny raper nagrał utwór z Chrisem Carsonem, który w swojej karierze długo współpracował m.in. z Paluchem.

Zobacz: Życie jest Tedenovelą? Tede wypuścił nowy singiel

Nad utworem czuwał również Sir Mich, który wykonał mastering. Razem z Carsonem zadbał także o mix piosenki. Klip do singla Całe lato nakręcili Szerszeń oraz Master Vision. Utwór promuje nadchodzący projekt Granieckiego, czyli 3H: Hajs Hajp Hejt.

Tede & Chris Carson – Całe lato

Zanim klip trafił do sieci, kulisy jego powstania mogliśmy śledzić w ostatnim odcinku Tedenoveli. Z prawie dwudziestominutowego epizodu dowiadujemy się, gdzie kręcono ujęcia oraz gdzie mieszkał Jacek Graniecki w młodości. To już jedenasty odcinek pierwszego sezonu.

TEDENOVELA – NASZA WSPÓŁPRACA ZAGROŻONA, LETNIAK Z CHRISEM CARSONEM, WYCIECZKA Z BIG BOYEM [S01E11]

Tede wkrótce wystąpi we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

TDF miał wystąpić we Wrocławiu jeszcze w te wakacje, jednak impreza została przesunięta. Teraz Tede oferuje doznanie S.P.O.R.T.-u w klubie Bezsenność przy ul. Ruskiej 51 w niedzielę 23 października. Start imprezy zaplanowano na 21:00. Wejściówki na koncert Tedego we Wrocławiu dostępne są w Biletomat.pl. W sprzedaży znajdziecie wyłącznie ostatnią pulę biletów, więc nie zwlekajcie z zakupem!Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Tede publikuje nowy utwór na pożegnanie wakacji. Warszawiak połączył siły z Chrisem Carsonem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Tede i Chris […]

Tede we Wrocławiu | 23 października

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →