kadr z „TEDENOVELA - JUTUBERKA, ELO VELO I CO Z TYMI URODZINAMI ? S01E01”

Tede udowodni, że “S.P.O.R.T.” to zdrowie? Możecie to sprawdzić w sierpniu


30 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pod koniec zeszłego roku Tede wydał album ESPEOERTE 0121. W 2022 doczekaliśmy się już dwóch premierowych singli, w tym jeden chillwagonowy. W sierpniu Graniecki ponownie zaprasza swoich fanów, by doznali nieco S.P.O.R.T.-u.

Sierpień pod znakiem S.P.O.R.T.-u

Tede nie przestaje celebrować dwudziestolecia debiutanckiego albumu. Jubileuszowy koncert oraz wydanie kontynuacji to nie koniec atrakcji, które przygotował dla nas założyciel Wielkiego Joł. Organizator, którym jest Agencja L2L, zaprasza na kolejne dwie imprezy, które pozwolą fanom warszawiaka wrócić do czasów szerokich spodni i baunsu. Oba wydarzenia odbędą się w sierpniu.

Zobacz: Tede znowu krok przed wszystkimi. Tym razem w kwestii wykorzystania dźwięku przestrzennego

Pierwszy z zaplanowanych koncertów odbędzie się w piątek, 19 sierpnia w krakowskim HypeParku przy ul. Kamiennej 12. Drugi event zaplanowano dokładnie tydzień później we Wrocławiu. Wówczas autor S.P.O.R.T.-u zagra w Hotspocie przy ul. Wejherowskiej 34. Podczas obu imprez bramki zostaną otworzone o 19:00, jednak Tede wejdzie na scenę dopiero dwie godziny później. Bilety na krakowski i wrocławski koncert Tedego znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już druga z trzech dostępnych pul biletów, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

Tede – Grasz w to ziomek?

Prezes NWJ nie zwalnia tempa

W grudniu zeszłego roku na rynku ukazał się ESPEOERTE 0121, którym Tede hołdował brzmieniom z przełomu tysiącleci. Materiał spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy i krytyków, a Graniecki zrobił kolejne ruchy. Po kilku miesiącach od jubileuszowego koncertu okazało się, że TDF naprawdę zasilił szeregi chillwagonu, kiedy w marcu tego roku ekipa opublikowała singiel 3wagon. Oprócz Tedego pojawili się w nim również Borixon, z którym Fiodor niedawno się pogodził, oraz ReTo.

W zeszłym miesiącu pojawiły się natomiast przesłanki, że Rekin i Jacula pracują nad wspólnym materiałem. Nie wiadomo, kiedy ruszy promocja wspólnego wydawnictwa, jednak w mediach społecznościowych raperów od czasu do czasu widzimy fragmenty prac.

chillwagon – 3wagon

Pod koniec zeszłego roku Tede wydał album ESPEOERTE 0121. W 2022 doczekaliśmy się już dwóch premierowych singli, w tym jeden chillwagonowy. W sierpniu Graniecki ponownie zaprasza swoich fanów, by doznali nieco S.P.O.R.T.-u. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →