kadr z „TEDENOVELA - JUTUBERKA, ELO VELO I CO Z TYMI URODZINAMI ? S01E01”

Tede udowodni, że „S.P.O.R.T.” to zdrowie? Możecie to sprawdzić w sierpniu


30 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Pod koniec zeszłego roku Tede wydał album ESPEOERTE 0121. W 2022 doczekaliśmy się już dwóch premierowych singli, w tym jeden chillwagonowy. W sierpniu Graniecki ponownie zaprasza swoich fanów, by doznali nieco S.P.O.R.T.-u.

Sierpień pod znakiem S.P.O.R.T.-u

Tede nie przestaje celebrować dwudziestolecia debiutanckiego albumu. Jubileuszowy koncert oraz wydanie kontynuacji to nie koniec atrakcji, które przygotował dla nas założyciel Wielkiego Joł. Organizator, którym jest Agencja L2L, zaprasza na kolejne dwie imprezy, które pozwolą fanom warszawiaka wrócić do czasów szerokich spodni i baunsu. Oba wydarzenia odbędą się w sierpniu.

Zobacz: Tede znowu krok przed wszystkimi. Tym razem w kwestii wykorzystania dźwięku przestrzennego

Pierwszy z zaplanowanych koncertów odbędzie się w piątek, 19 sierpnia w krakowskim HypeParku przy ul. Kamiennej 12. Drugi event zaplanowano dokładnie tydzień później we Wrocławiu. Wówczas autor S.P.O.R.T.-u zagra w Hotspocie przy ul. Wejherowskiej 34. Podczas obu imprez bramki zostaną otworzone o 19:00, jednak Tede wejdzie na scenę dopiero dwie godziny później. Bilety na krakowski i wrocławski koncert Tedego znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już druga z trzech dostępnych pul biletów, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

Tede – Grasz w to ziomek?

Prezes NWJ nie zwalnia tempa

W grudniu zeszłego roku na rynku ukazał się ESPEOERTE 0121, którym Tede hołdował brzmieniom z przełomu tysiącleci. Materiał spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy i krytyków, a Graniecki zrobił kolejne ruchy. Po kilku miesiącach od jubileuszowego koncertu okazało się, że TDF naprawdę zasilił szeregi chillwagonu, kiedy w marcu tego roku ekipa opublikowała singiel 3wagon. Oprócz Tedego pojawili się w nim również Borixon, z którym Fiodor niedawno się pogodził, oraz ReTo.

W zeszłym miesiącu pojawiły się natomiast przesłanki, że Rekin i Jacula pracują nad wspólnym materiałem. Nie wiadomo, kiedy ruszy promocja wspólnego wydawnictwa, jednak w mediach społecznościowych raperów od czasu do czasu widzimy fragmenty prac.

chillwagon – 3wagon

Pod koniec zeszłego roku Tede wydał album ESPEOERTE 0121. W 2022 doczekaliśmy się już dwóch premierowych singli, w tym jeden chillwagonowy. W sierpniu Graniecki ponownie zaprasza swoich fanów, by doznali nieco S.P.O.R.T.-u. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba […]

Kup bilety na koncerty Tedego w Krakowie i Wrocławiu!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →