kadr z "TEDENOVELA - JACEK ODEPNIJ, TIR ROZWALIŁ NAM BUSA, JEDZIEMY DO AMSTERDAMU, JIMEK + GOŚCIE S01E02" / kadr z teledysku "Za niewinność"

Ten beef nigdy się nie skończy. Tede parodiuje Peję


27 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Trwający już ponad dekadę konflikt nie traci na mocy. Tede po raz kolejny zaczepia Peję, tym razem parodiując fragment jego występu.

Tede przyszedł się tylko przywitać

W zeszły piątek, 24 czerwca na kanale TEDEWIZJA pojawił się kolejny odcinek Tedenoveli. Tede razem ze swoimi towarzyszami, w tym Borixonem, pokazali m.in. podróż do Amsterdamu oraz gościnny występ u Jimka. Już w pierwszej minucie materiału TDF wbił kolejną szpilkę w kierunku Pei. Raper sparodiował fragment jednego z występów poznaniaka na żywo.

TEDENOVELA – JACEK ODEPNIJ, TIR ROZWALIŁ NAM BUSA, JEDZIEMY DO AMSTERDAMU, JIMEK + GOŚCIE S01E02

Zobacz: Tede znowu krok przed wszystkimi. Tym razem w kwestii wykorzystania dźwięku przestrzennego

Beef pomiędzy Peją a Tede trwa już prawie piętnaście lat. Po wydarzeniach w Zielonej Górze, które miały miejsce we wrześniu 2009 roku, warszawiak otwarcie skrytykował zachowanie Rycha. Konflikt pomiędzy legendami przyniósł po albumie od każdej ze stron, a raperzy co jakiś czas kierują uszczypliwości w swoich kierunkach. Jedną z nich było parodiowanie Granieckiego przez Peję.

Parodia wywiadu z Tede

Rychu Peja rusza w trasę po Polsce. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jeszcze kilka lat temu funkcjonował dość widoczny podział na fanów Tedego i Pei. Obaj twórcy skupili wokół siebie grono oddanych słuchaczy. W najbliższych miesiącach fani Rycha będą mieli okazję zobaczyć go na żywo w miastach w całej Polsce. Już w sobotę 9 lipca Peja przyjedzie do Bytomia, natomiast swoje czterdzieste piąte urodziny świętować będzie w rodzinnym Poznaniu. Bilety na koncerty Pei znajdziecie na Biletomat.pl.

Peja/Slums Attack – sprawdź daty

  • 09 lipca – Saturator – Bytom
  • 23 lipca – Klub Klimat – Bielsko-Biała
  • 10 września – Skwer Play – Poznań
  • 16 września – Akademia Club – Wrocław
  • 23 września – P23 – Katowice
  • 01 października – Klub Gwint – Białystok
  • 08 października – Klub Studencki WySPa – Zielona Góra
  • 14 października – Klub Kwadrat – Kraków

Trwający już ponad dekadę konflikt nie traci na mocy. Tede po raz kolejny zaczepia Peję, tym razem parodiując fragment jego występu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Tede […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →