kadr z "TEDENOVELA - JACEK ODEPNIJ, TIR ROZWALIŁ NAM BUSA, JEDZIEMY DO AMSTERDAMU, JIMEK + GOŚCIE S01E02" / kadr z teledysku "Za niewinność"

Ten beef nigdy się nie skończy. Tede parodiuje Peję


27 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Trwający już ponad dekadę konflikt nie traci na mocy. Tede po raz kolejny zaczepia Peję, tym razem parodiując fragment jego występu.

Tede przyszedł się tylko przywitać

W zeszły piątek, 24 czerwca na kanale TEDEWIZJA pojawił się kolejny odcinek Tedenoveli. Tede razem ze swoimi towarzyszami, w tym Borixonem, pokazali m.in. podróż do Amsterdamu oraz gościnny występ u Jimka. Już w pierwszej minucie materiału TDF wbił kolejną szpilkę w kierunku Pei. Raper sparodiował fragment jednego z występów poznaniaka na żywo.

TEDENOVELA – JACEK ODEPNIJ, TIR ROZWALIŁ NAM BUSA, JEDZIEMY DO AMSTERDAMU, JIMEK + GOŚCIE S01E02

Zobacz: Tede znowu krok przed wszystkimi. Tym razem w kwestii wykorzystania dźwięku przestrzennego

Beef pomiędzy Peją a Tede trwa już prawie piętnaście lat. Po wydarzeniach w Zielonej Górze, które miały miejsce we wrześniu 2009 roku, warszawiak otwarcie skrytykował zachowanie Rycha. Konflikt pomiędzy legendami przyniósł po albumie od każdej ze stron, a raperzy co jakiś czas kierują uszczypliwości w swoich kierunkach. Jedną z nich było parodiowanie Granieckiego przez Peję.

Parodia wywiadu z Tede

Rychu Peja rusza w trasę po Polsce. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jeszcze kilka lat temu funkcjonował dość widoczny podział na fanów Tedego i Pei. Obaj twórcy skupili wokół siebie grono oddanych słuchaczy. W najbliższych miesiącach fani Rycha będą mieli okazję zobaczyć go na żywo w miastach w całej Polsce. Już w sobotę 9 lipca Peja przyjedzie do Bytomia, natomiast swoje czterdzieste piąte urodziny świętować będzie w rodzinnym Poznaniu. Bilety na koncerty Pei znajdziecie na Biletomat.pl.

Peja/Slums Attack – sprawdź daty

  • 09 lipca – Saturator – Bytom
  • 23 lipca – Klub Klimat – Bielsko-Biała
  • 10 września – Skwer Play – Poznań
  • 16 września – Akademia Club – Wrocław
  • 23 września – P23 – Katowice
  • 01 października – Klub Gwint – Białystok
  • 08 października – Klub Studencki WySPa – Zielona Góra
  • 14 października – Klub Kwadrat – Kraków

Trwający już ponad dekadę konflikt nie traci na mocy. Tede po raz kolejny zaczepia Peję, tym razem parodiując fragment jego występu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Peja & Slums Attack - kup bilety na koncerty Rycha!

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →