„Zostać legendą”: Peja, Dj Decks i syn Bonusa RPK we wspólnym numerze


16 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

„Chciałbym być legendą jak Rychu Peja” – rapuje Dobry Dzieciak. Towarzyszą mu Peja i Dj Decks.

Zapowiadali, że „nas zaskoczą”

O tym, że zapowiada się na muzyczną współpracę, wiadomo było już od miesiąca. Wtedy to Peja opublikował wspólne zdjęcie z Bonusem RPK i jego synem Dobrym Dzieciakiem (jak podawał GlamRap). Zapowiedział też, że „niebawem nas zaskoczą”, teasując tytuł utworu słowami „chciałbym być legendą jak…”. Panowie spotkali się w Gringo Barze u Bilona. Stało się to kilka miesięcy po legendarnym pojednaniu Rycha i Dj Decksa – o sprawie pisaliśmy TU.

Peja Dobry Dzieciak

Legendarny utwór, legendarny klip

Utwór Zostać legendą wyprodukował Wowo. To trzeci singiel promujący debiutancki album Dobrego Dzieciaka – DIAMENT – który ukaże się w połowie 2024 r. Przy okazji premiery został opublikowany teledysk stworzony przez VisualBT x Inglorious Media.

Dobry Dzieciak z Matą i Czerwinem

W lipcu zeszłego roku Dobry Dzieciak połączył siły z Matą. Młody Matczak dograł mu siędo utworu z projektu #UwolnićBonusa. Inny świat był utworem o uciekaniu w przestrzeń wirtualną przed rzeczywistością. Za bit do kawałka, tak jak w przypadku Zostać legendą, odpowiadał Wowo. Wcześniej Dobry Dziaciak pojawił się na feacie u Czerwina.

„Chciałbym być legendą jak Rychu Peja” – rapuje Dobry Dzieciak. Towarzyszą mu Peja i Dj Decks. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Zapowiadali, że „nas zaskoczą” O […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →