fot. z facebooka DJ Decksa

Peja i DJ Decks ponownie razem w studiu


24 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

DJ Decks zamieścił w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z Peją wykonane w studiu nagraniowym.

Nie tylko pojednanie, ale i nowości muzyczne?

Blisko tydzień temu informowaliśmy o niespodziewanym pojednaniu Pei i DJ-a Decksa. Był to temat, o którym słuchacze wiedzieli od ok. 5 lat, jednak jego powody do dziś nie są znane. Zarówno raper, jak i producent bardzo mocno chronią swojej prywatności w tej kwestii. Po publicznych wypowiedziach dotyczących całej sprawy, widać było jednak, że Peja i Decks pomimo konfliktów darzą się szacunkiem. Obu panom udało się zakopać topór wojenny i DJ Decks został oficjalnie zaproszony jako gość na jubileuszowy koncert na trzydziestolecie działalności Slums Attack.

Szybko okazuje się jednak, że może to nie być jednorazowa sytuacja. DJ Decks zamieścił bowiem na swoim koncie facebookowym zdjęcie, na którym razem z Peją siedzą razem w studiu. Być może nowe utwory już niedługo. Raper z okazji jubileuszu wypuszcza kompilację XXXL – Trzecia Dekada, gdzie znajdą się jego największe hity, ale także jeden premierowy utwór. Do wydawnictwa zostanie dodany premierowy mixtape Trudny dzieciak, stary wyga. Czyżby jednym z nowych utworów był ten nagrany z DJ-em Decksem?

Zdjęcie z Facebooka DJ-a Decksa

Kup bilet na koncert PEJA/SLUMS ATTACK z okazji 30-lecia

Specjalny jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia Peja/Slums Attack odbędzie się 11 listopada 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Choć wiele biletów na to wydarzenie już się sprzedało (m.in. te w opcji Meet & Greet), wciąż dostępna są te ze standardowej puli sprzedaży. Kupicie je na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że możecie również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

DJ Decks zamieścił w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z Peją wykonane w studiu nagraniowym. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Nie tylko pojednanie, ale i nowości muzyczne? Blisko tydzień temu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →